Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van bármi épkézláb érv arra,...

Van bármi épkézláb érv arra, hogy miért jó, ha Európa tele van európa-idegen népekkel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 06:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom hallottál-e európai értékekről. A rászorulók segítéséről, hogy nem hagysz másokat meghalni, hogy fedelet és élelmet adsz nekik.

Mindig is hirdettem, hogy nyelvtudás és más kultúrák megismerése nélkül még szobafestő-mázolói oklevelet sem adnék senkinek, mert rengeteg gyűlölködés, meg nem értés forrása lehet, ha az embert bután engedik ki magyar szakmunkásokat nagyvilágba.

2016. márc. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Hol van az megírva, hogy hol, milyen népek lakhatnak ?
2016. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

"Mindig is hirdettem, hogy nyelvtudás és más kultúrák megismerése nélkül még szobafestő-mázolói oklevelet sem adnék senkinek, mert rengeteg gyűlölködés, meg nem értés forrása lehet, ha az embert bután engedik ki magyar szakmunkásokat nagyvilágba."


Szóval, te csak annak adnál végzettséget, aki liberális ideológiát vall.

Hűen tükrözi a mai liberalisták gondolkodásmódját.Rosszabbak, mint anno Kádárék.


Nekem magas végzettségem van, külföldi tapaszatalatokkal is rendelkezem a kiküldetések miatt.

Emiatt is vagyok ellene, az arabok,afrikaiak betelepítésének.


Nekem Franciaország tetszett, amikor ott dolgoztam, de az a sok idegen, élhetetlenebbé teszi.

2016. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Az utolsó válaszoló az élő példa,hogy a magas végzettséggel nem mindig jár együtt az ész.
2016. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

4#


Ez megy, te gyakorlatilag ideológia alapú oktatást akarsz.

És még te neveztek, mindenki mást antidemokratikusnak?

2016. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Van bármi épkézláb érv arra, hogy miért jó, ha kék az ég?
2016. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

Van érv rá.

Mindenki a saját szemével láthatja, hogy mennyivel elmaradottabbak a mi kultúránknál, értékeinknél és emberségünknél.

Nem lehet az embereket álmokba ringatni,mert csak elsétálnak a helyi külvárosokba és látják a valóságot.

2016. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

Miért is lenne rászoruló az, aki átment x biztonságos országon?

A legérdekesebb: ezek akarják nekünk megmagyarázni, hogy nem gazdasági bevándorlók a "menekültek". Máskor meg Magyarország gyalázására felhasználták a migránsokat (idézem: "minek maradnának itt").


2#

Ezek Kádár utódai. Magukban az Internacionálét zengik. Csak Rákosi meg Kádár még nincs elèg távol a történelemben ahhoz, hogy vállalják.

2016. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
A lényeg, hogy vásároljanak, fogyasszanak, gazdagítva ezzel a nagytőkéseket. Ha az európai ember nem akar szaporodni, akkor jó a fekete nép is. A pénz a lényeg.
2016. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

" A rászorulók segítéséről"


na most a jelenlegi helyzetben a menekültek többségét figyelembe véve olyan ez az európai érték, hogy én leülök a kanapédra és mostantól te tartasz el

2016. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!