Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az animék miatt hőbörögne...

Akik az animék miatt hőbörögnek, azoktól megkérdezhetem, hogy a felsőbbrendű, magyar filmgyártás miért nem tud ellenük felmutatni semmit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki hőbörög az animék miatt?
2016. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kik hőbörögnek az animék miatt? Épp azt tapasztalom, hogy míg a 90-es években rettegtek a szülők a Dragonballtól meg a Pokémontól is, ma már az egész kemény animék is eléggé elfogadottak lettek.
2016. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

nem értem a kérdést sem.

bár én személy szerint nem szeretem az animéket, egyátalán nem tud lekötni, nem örülnék, hogyha a gyerekem ilyet nézne. de nem hőbörgük ellenük, nyilván vannak sokkal rosszabb mesék is.

2016. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ki hőbörög az animék miatt?"


Akik folyamatosan azzal jönnek, hogy a magyar gyerekek miért nem néznek magyar rajzfilmeket.

Mert nincsenek? Vagy mit nézzenek? Kockás fülű nyulat? Vagy Frakkot?

2016. ápr. 14. 18:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"ma már az egész kemény animék is eléggé elfogadottak lettek."


lehet azért, mert most nem a szombat reggeli közös program az animenézés, hanem mindenki azt néz a saját gépén a saját szobájában amit akar

2016. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"Akik folyamatosan azzal jönnek, hogy a magyar gyerekek miért nem néznek magyar rajzfilmeket."


Ja, szóval a mélymagyar egysejtuek. Velük nem kell törődni. Ennél nagyobb hülyeséget is szoktak mondani.

2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát én az életben nem hallottam senkit hőbörögni animék miatt.
2016. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod a magyar filmgyártással, most kaptunk Oscar-t a Saul Fiára, a tavalyi Liza, a rókatündér pedig véleményem szerint az egyik legszórakoztatóbb magyar film, ráadásul tarolt külföldi filmfesztiválokon.
2016. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ami meg a magyar rajzfilmeket illeti (bár én animés vagyok, és ha gyerekem lenne, tuti együtt nézném vele, ami épp a korának megfelelő), mi bajod a Frakkal, meg a kockásfülű nyúllal? Remek kis mesék voltak, kár kortársaik, inkább az sajnálatos, hogy manapság nemigen születnek ilyen magyar mesék. Bár volt egy Magyar Népmesék újratöltés, de azért valahogy nem volt az olyan, mint az eredeti.
2016. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Senki nem hőbörög az animék miatt a legtöbbször, így nem értem a vélt problémáidat.


Ja, netalán valami amőba szintjén lévő magyarozó vagy? :D

2016. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!