Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még min 30-40 év, és vége a...

Még min 30-40 év, és vége a válságnak Magyarországon? Ez a Fidesz álláspontja? Van egyáltalán álláspontja?

Figyelt kérdés

Itt van ez a nyilvánvalóan propaganda videó. Végignéztem. Kérdés: tényleg nincs a Fidesz programjában szó az államadósság újratárgyalásáról? Ha ez a Fidesz álláspontja, akkor tuti, hogy nem fogok rájuk szavazni, mert ez egy vicc. Egy háborúból fel lehet állni 10-15 év alatt, nemhogy békeidőben 30-40 év kelljen bármire is! Majd az unokáinknak jó lesz? Ezt mondogatták a szocializmusban is, mindig ugyanezt, hogy még 3 év és jó lesz, meg majd a gyerekeinknek jó lesz, fel kell építenünk az országot... Mintha mi tettük volna tönkre! Mintha mi vettük volna fel azt a rengeteg pénzt! Most nagyon kiakadtam, úgy érzem egyszerűen nincs kire szavazni! Jó kis demokrácia, választhatok 3 idióta közül, egyik rosszabb, mint a másik...


http://www.youtube.com/watch?v=Ktu1N2-CaAM&feature=player_em..


2010. ápr. 7. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdekel a Fidesz programja sem.Nem is szavazok rájuk ettől függetlenül sem.

Az államadósáág újratárgyalása pedig nem elhatározás kérdése.Ehhez nyomós,elfogadható indokok kellenek.Antall Józsefnek felajánlották a németek,hogy elengedik a hiteleink egyrészét,a többit átütemezik,de nem fogadta el.Azt mondta,hogy a magyarok mindig fizették a hiteleiket.Akkor volt indok,és lehetőség is,de ma már nincs.Tárgyalni ugyan lehet,de nem lesz eredménye.

2010. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Antall Józsefnek felajánlották a németek,hogy elengedik a hiteleink egyrészét,a többit átütemezik,de nem fogadta el.Azt mondta,hogy a magyarok mindig fizették a hiteleiket."


Ha ez igaz, akkor mondhatjuk, hogy Antall nem éppen Magyarország érdekeit képviselte! Akkor mit keresett ott? Ezek szerint német volt, csak magyarul beszélt?? Most is ugyanez megy? Egyre inkább úgy érzem ez az egész demo. egy nagy átverés...

2010. ápr. 7. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Jaa meg azt is hallottam, hogy Antall Józsefnek felajánlották, hogy visszakapjuk a határainkat, amit a a trianoni szerződésben elvesztettünk, de ő elutasította.


Meg azt is hallottam, hogy Antall Józsefnek felajánlották az UFÓk, hogy adnak nekünk egy bolygót, de elutasította, mondván a magyaroknak nem kell egy új bolygó.


Sőt még azt is hallottam, hogy Antall Józsefnek Isten felajánlotta a mennyországot, de ezt is elutasította.

2010. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem én ezeket az embereket akik azért kritizálják a jobbikot vagy az embereket, hogy újra akarják tárgyalni. miért bűn, ha megpróbálják?
2010. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon van csak válság? Ha nem vett volna fel az ország kölcsönt mit gondolsz mi lenne?
2010. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"újra akarják tárgyalni. miért bűn, ha megpróbálják?"


Mert aki nem fizeti a kölcsöneit az nem fog kapni ennyire egyszerű.És egyetlen ország nem tud meglenni kölcsön nélkül magyarország méginkább hiszen nincs nyersanyaga energiahordozója ez nem érthető? Miből fizetnénk a gázt pld?

2010. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ez nem válasz.


kérlek válaszolj újra.


miért bűn ha megpróbálják? összeomlik az ország? meghal mindenki? összeszarja magát az összes ember? Lerohan minket az USA?


én nem látok semmilyen tragikus kimenetelt a dologra.

Igenis próbáljuk meg, ennyi.

2010. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert aki nem fizeti a kölcsöneit az nem fog kapni ennyire egyszerű.És egyetlen ország nem tud meglenni kölcsön nélkül magyarország méginkább hiszen nincs nyersanyaga energiahordozója ez nem érthető? Miből fizetnénk a gázt pld?



Komolyan mondom hogy baj van az agyaddal!


Kölcsönt nem lehet azért felvenni hogy fizessük az előző kölcsönt mert az = adósság spirál.


Nem kölcsönt kell felvenni, hiszen előbb utóbb ha te vagy a jó isten akkor sem adnak.


Van alapja az újratárgyalásoknak, hiszen sok hitelt hihetetlen és példátlan indokolatlanul magas kamatokra adták = korrupció gyanú!

Sokszor félretettek hiteleket az az, mesterséges kamat újratőkésítés valósult meg.


De a legkézenfekvőbb, hogy semmi esélyünk nincs a visszafizetésre.

2010. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még is, mit csinálnak ha nem akarunk fizetni?


Bedöntik a saját nagytőkés vállalkozásaikat?

Mert a magyarokkal nem nagyon tudnak mit kezdeni!

Vagy lerontják a FT t? És akiknek lakáshitelei vannak, azok kiknek fizetnek, vagy nem tudnak fizetni? Nem ugyan azon érdekeltségi körnek?


Vegyük már észre hogy azzal fenyegetnek hogy a saját kezükbe harapnak ha nem fizetünk!

2010. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olvasva a kommenteket, lehet azt fogom csinálni, amit az egyik ismerősöm... Azért fog a Jobbikra szavazni, hogy beparáztassa a Fideszt, így ha ki akarják fogni a szelet a szélsőségesek vitorlájából, kénytelenek lesznek normálisan kormányozni. Szóval nem ért egyet a Jobbikkal, főleg a stílusával, de taktikai okokból rájuk fog szavazni... Hülyén hangzik, mert mindenki mindig győzni akar, de úgy látom megfontolandó... Hátha akkor sikerül lejjebb tornázniuk azt a 30-40 évet félelmükben:) Na mind1, kamu ez az egész szavazósdi....
2010. ápr. 7. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!