Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon bárki meghalhat...

Magyarországon bárki meghalhat az utcán?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár,akik világéletükbe dolgoztak,adót fizettek stb... Aztán a munkahelyen egyszer csak leépítés volt. Ez a pár azóta munkát keres,de nem talál. Az albérletet nem tudják fizetni. Családjuk nincs,akinél meg húzhatnák magukat. Ilyenkor mi a teendô? Rengeteg szociális intézményt is bejártak már. Az is felmerült,hogy hajléktalan szállóra mennek,de ahhoz jövedelemigazolás kell. Ez mi?

Itt tényleg hagyják,hogy az ember utcán legyen??



2016. ápr. 26. 17:04
1 2
 11/14 SimkoL ***** válasza:
24%
'Te biztos tudod milyen könnyû mostanában megélni M.o-on' Képzeld igen és ráadásul még borsodi is vagyok. Én is elmúltam 50, jócskán, három gyereket neveltünk fel, van négy unokánk. Sohasem 'ríttam', munkát mindig lehet találni, ha akar az ember.
2016. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Borsodiak? Akkor semmit.
2016. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Családjuk nincs, albérletben laknak. Mi tartja őket Borsodban? Dunántúli munkahelyekre hirdetményekben keresik az embereket és munkásszállót is biztosítanak. Miért nem mennek? Mi a jó abban ha az ország legszegényebb vidékén nyomorogsz mikor semmin nem köt oda?
2016. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kovpet ***** válasza:
34%
Hajléktalanszállóra jövedelemigazolás? Hát nem tudom, de legyen így. Ha a hajléktalanok el tudják intézni, akkor ők miért nem?
2016. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!