Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon volt a leggyeng...

Magyarországon volt a leggyengébb a GDP-növekedés egész Európában, sereghajtó lett a magyar gazdaság Európában. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. máj. 13. 18:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, hogy 2008-ban egy olyan világválság volt ami az USA-t is megrengette.


Egyébként meg a propaganda úgy szól "Jobban teljesítünk", ezért kérlek ne aggódj mert én már érzem sokkal jobban élek.

2016. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

És a 2008-as világválság miatt volt Magyarországon a leggyengébb a GDP-növekedés a 2016 első negyedévében? OK


Bár ha irónia, akkor nem szóltam.

2016. júl. 8. 00:47
 33/35 anonim ***** válasza:

A magyar GDP nagyban függ az autóipartól (Orbán ezzel dicsekszik, hogy a Magyar autóipar!), holott ott csak bérmunkát végzünk. Önálló magyar ipar lényegében nincs is. Az építőipar a stadionok építésével lendült fel (ami ugye nem termelő beruházás). Jelenleg a lakástámogatás ad kiugrási lehetőséget, de ennek a fonákja a családok eladósodása.

Befektető sem jelentkezik (legalább is olyan mint például Ganz Ábrahám, avagy a Mauthner vagy Weiss család stb.) sem jelentkezik.

Mitől nőne a GDP? (a bérmunkába végzett tevékenység teljes hasznát kiviszik az országból, de beleszámít a GDP-be).

2016. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"A 36% a politika kategóriában nagyon elfogult, nincs olyan dolog, amiben azt mondaná, hogy igen, ebben tényleg nem volt igaza a fidesznek, ezért is hiszik fideszes bértollnoknak.

"


nem én vagyok elfogult, és mégcsak fideszt sem kell védeni, hogy valaki belássa ez a balos hasjárat már nem a gazdaságelezésről szól, hanem az eszméletlen nemtelen mocskolódásról

2016. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"nem én vagyok elfogult,"


Ezért személyeskedsz ott ahol csak tudsz gondolom.


"és mégcsak fideszt sem kell védeni, hogy valaki belássa ez a balos hasjárat már nem a gazdaságelezésről szól"


Apropó gazdaságélezés, várom kedves válaszaidat e téma kapcsán a többi topikban is, valahogy kámforrá váltál. :)

2016. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!