Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pm miért kampányol az...

A pm miért kampányol az alapjövedelem mellett? Teljesen megőrültek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 13:34
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

ráadásul olyan érvek mentén, hogy ez majd felszámolná a gyermekéhezést...


mert közmunkából gyermekéhezés van, de azonos összeg "csak úgy" és a közmunka megszüntetése majd megoldja a társadalmi gondokat...

2016. máj. 19. 13:37
 2/46 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanolyan demagógia, mint a "nem lesz gázáremelés".


Ellenzékből lehet ígérgetni felelőtlenül.


A Megyó is kifizetett a nyuggereknek egyszer (!) 19 ezer forintot oszt jónapot. Ezzel be is fogta a nyuggereg száját.

2016. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
azt hogy nem lesz gázáremelés nem ellenzékben ígérték
2016. máj. 19. 13:42
 4/46 anonim ***** válasza:
54%

Hazudnak azok mindent, de szerencsére nem veszik őket komolyan az emberek.

Másrészt miért oldaná meg a gyerekéhezést?

Annyival változna a helyzet, hogy Lakatos Armandonak több folyna le a torkán.

Ebből is látszik, hogy naivak és bohócok.

2016. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%

Jó lenne az alapjövedelm családi pótlêk és családi adókedvezmény helyett.

Így nem csak a családok lennének támogatva.Kevesebb lenne a hajléktalan és kiszolgálatott ember.


Nyilván egy minimális összegről lenne szó.Az éhenhalástól,hajléktalanságtól mentené meg az embereket,és nem kellene a putriba gyereket szülni,hogy ne haljanak éhen..

2016. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
54%
A kormány ellen mindent be lehet vetni , megpróbálkoznak teljesen elvadult marhaságokkal is . A tájékozatlanokat , lecsúszottakat , primitíveket belehet fanatizálni és akár utcára is ki lehet csődíteni . Nem olajbevételből élő kalifátus vagyunk . Ez is az alkalmatlanságukat bizonyítja .
2016. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
1%-kal könnyű bármi mellett is kampányolni. Esélyük sincs arra, hogy az ígéreteiket számonkérjék rajtuk. Addig meg mondhatnak bármit.
2016. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem hülyék.
2016. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Az alapjövedelem lefedné a munkanélküli segélyt, a közmunkát és még a nyugdíj alsó szegmensét is. Emiatt kivitelezni nem feltétlenül hülyeség, csak éppen marha sokba kerül.
2016. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Én csak valamelyik rádióban hallottam egy aktivistától ezt, aki állította, hogy a költségvetésben megvan ennek a fedezete. Én magam is a riporter véleményén vagyok, aki rögtön kontrázta ezt azzal, hogy akkor miért mennének el dolgozni az emberek ? Erre az volt a válasz, hogy ez olyan minimális összeg lenne, amiből ténylegesen megélni nem lehetne igazán, de egy nagycsaládban mégis jobban jönnének ki. Hát, én sem tudom, és attól tartok, hogy ez egy sajátos szociális modell, amit most szeretnének kikísérletezni az adófizetők kontójára (más faxával csalánt veregetni). Ezzel azonban választást nyerni nem lehet.
2016. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!