Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közszolgálati televízió...

A közszolgálati televízió közlése szerint egyre több német költözik Magyarországra, mert tartanak a migránsoktól és itt nálunk biztonságban érzik magukat. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Még viccnek is rossz. Nem érzik a hírszerkesztők, hogy hol a határ? Azért mindent ne etessenek már meg az emberekkel!

2016. máj. 26. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Egyre több. Egyre kettő.

Nyilván a migránsoktól való félelem erősebb, kézzelfoghatóbb, mint a káosztól, igénytelenségből eredő gyenge minőségtől való félelem. Lelkük rajta, legyenek boldogok.

2016. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon egyáltalán nem rossz élni. Képzetlenül a 0-ról egzisztenciát építeni rossz igen, de a német nem így fog idejönni.
2016. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

" Nem érzik a hírszerkesztők, hogy hol a határ? "


Most komolyan annál a televíziónál kérdezed, amelyikre a bíróság is kimondta, hogy hírhamisítás történt.

2016. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Nincs ezen semmi meglepo, ugyanannyi penzbol (ami messze van a magyar atlagtol persze) Magyarorszagon jobban elhet elni mint Nemetorszagban. Egy nyugdijas meg akarhova megy a vilagban kapja a nyugdijat.

En se szivesen nezem el a sok fekete pofat Parizsban, majd ha nyugdijas leszek vagy ha olyan munkam lesz amit tavolrol is tudok csinalni, tiplizek szepen haza, mert otthon nagyon nem annyi a lakber mint itt es jobb szeretem ha feher emberekkel vagyok korulveve.

2016. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
közszolgálati televízió nem hiteles médium, csak a kormány propagandát ontja magából
2016. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem a köztévé találta ki.


https://www.youtube.com/watch?v=CBosb4sLMvk

[link]


Elhiszem, hogy furcsa, de szép számmal vannak akik gazdagabb országból költöztek Magyarországra. Van egy baranyai falu, ahova több finn család költözött. De, hollandokból is sok van Baranyában. Ismerek egy holland családot, akik számukra bagóért vettek vidéken házat, földet és ott gazdálkodva vígan eléldegélnek.

2016. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy régóta van egy tendencia, hogy a gazdagabb nyugati országokból főleg a Balaton mellé költöznek leginkább nyugdíjasok. Ez eddig is meg volt. De nehogy már az igényes dolgozó német a migránsoktól való rettegés miatt feladja az eddigi egzisztenciáját és ide költözzön egy gazdaságilag sokkal fejletlenebb és kaotikusabb országba?! Na itt azért még szerintem nem tartunk. Szerintem...
2016. máj. 26. 11:07
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Tény, hogy költöznek németek Magyarországra. Már elég régóta, és most is. A "közszolgálati" Fidesz propaganda TV ezt összekapcsolta azzal, hogy a migránsok miatt. Ennyi történt, hogy ennek van-e valóságalapja, nem lehet tudni, de ismerve azt a TV-t, nem nagyon van.
2016. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Magyarorszàg igenis èlhető. Persze nem képzetlenül, meg 0 megtakarítàssal. Èn 7.5 év külföldi èlet után jöttem haza, ès èlek mint marci hevesen. Dolgozom, gyereket nevelünk, jòl élünk. A külföldi pènz csak ehhez kellett. Ott elni, gyereket nevelni csak a lelketlenek tudnak.
2016. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

"De nehogy már az igényes dolgozó német a migránsoktól való rettegés miatt feladja az eddigi egzisztenciáját és ide költözzön egy gazdaságilag sokkal fejletlenebb és kaotikusabb országba?! Na itt azért még szerintem nem tartunk. Szerintem..."


Az a baj, hogy te a valóságból indulsz ki és nem abból az álomvilágból, ahol a mi drága nacionalistáink élnek.


Ha így tennél, akkor Magyarország a világ legjobb helye lenne, tele okos, kedves, jóravaló, feddhetetlen emberekkel (kivéve persze a zsidók és cigányok), szárnyalna a gazdaság, nem létezne korrupció, ugyanis a magyarok példaértékűen becsületes emberek lennének, akiknek eszükbe nem jutna lopni.


Hát nem mindeni egy ilyen csodás helyen akar élni? Így már teljesen érthető, hogy a hanyatló nyugatról mindenki ide vágyik. A magyar fiatalok meg csak kalandozni mennek ki nyugatra, nem ám a jólét miatt, mert az itt nálunk sokkalta nagyobb.

2016. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!