Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közszolgálati televízió...

A közszolgálati televízió közlése szerint egyre több német költözik Magyarországra, mert tartanak a migránsoktól és itt nálunk biztonságban érzik magukat. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Még viccnek is rossz. Nem érzik a hírszerkesztők, hogy hol a határ? Azért mindent ne etessenek már meg az emberekkel!

2016. máj. 26. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A nyugdíjas németek szeretnek ide költözni. A német nyugdíjukból királyként meg tudnak élni, vannak jó fürdőink, minden kapható, az ország szép. Ismerek olyant, aki Harkányban vett 2 lakást, az egyiket kiadja a másikban meg ő él, egész nyáron fürdőzik.
2016. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés nem a német/holland/belga/stb. ideköltözésének valóságáról szólt, hanem arról, hogy a migránsok miatt költöznek ide.


Ami meg ordas nagy hazugság a propagandagyárból. Lesz itt még Kettes Leszállópálya...

2016. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
A németek, franciák, svédek, stb. helyében én is menekülnék. Bár én inkább olyan országot választanék, ahol cigányok sincsenek, mert hamarosan itt se lesz jobb a helyzet.
2016. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Vookie ***** válasza:

Mivel húsz éve élek Németországban, van képem kijelenteni, hogy sok németet ismerek . De

1. Ezek közül senki sem fél a migránsoktól, vagy legalábbis ilyet még eddig nem hallottam.

2. Magyarországnak itt migránskérdésben olyan rossz sajtója van, hogy bárhová költöznének , de oda nem.

3. Nem tudom, minek kéne történnie, hogy feladják az itteni munkát, házikót satöbbit, és elköltözzenek egy országba, aminek a nyelvét tíz év alatt sem lesznek képesek rendesen elsajátítani.

2016. máj. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!