Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona teljesen le akarja...

Vona teljesen le akarja másolni Viktort?

Figyelt kérdés
Mert hogy másolja, az egyértelmű.

2016. jún. 18. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha akarja, ha nem, Viktor másolhatatlan.
2016. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Mind a kettő kolompár, nem másolj senki semmit, egyszerűen ilyen a viselkedésük.
2016. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem másol
2016. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha neked egyértelmű, hogy másolja akkor minek kérdezed?

Hiszen ez nézőpont kérdése. Szerintem nem másolja. A meglátásom szerint az Osztrák Szabadságpárthoz próbálna közeledni, illetve az Alternatív Németországnak a szövetségeséhez próbál igazodni. Én inkább azt látom, hogy Orbán próbál a Jobbikhoz igazodni és kifogni a szelet a Jobbik vitorlájából.

2016. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
cigány- cigány rájuk kell nézni
2016. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Hiszen ez nézőpont kérdése. Szerintem nem másolja. A meglátásom szerint az Osztrák Szabadságpárthoz próbálna közeledni, illetve az Alternatív Németországnak a szövetségeséhez próbál igazodni. Én inkább azt látom, hogy Orbán próbál a Jobbikhoz igazodni és kifogni a szelet a Jobbik vitorlájából."


Hát de az a fajta hatalomgyakorlás, amit most Vona csinál, ugyanolyan, mint amit Orbán csinált 2002 után, szinte mindenben.

2016. jún. 20. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb a másiknál. Most őszintén. Miben lenne jobb az életünk ha a jobbik lenne hatalmon? Semmiben.


Nem tudom másolja e, az elején még mikor nagy magyarkodott a Jobbik akkor Vona sem volt ilyen. Mostanra totálisan hasonlít Orbán Viktorra. Mondjuk Orbán is olyan volt anno mint Vona. Arra tudok következtetni ha egyszer bekerülsz egy korrupt körbe mint amilyen a Parlament, onnantól kezdve megváltozol és a nagy hazaszereteted alább hagy, többségében csak a pénz fog motíválni.


Szerintem egyenlőre hagyjuk Orbánt kibontakozni, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Jó nem lesz az biztos. Ha most egy újabb pártot választanak meg a Fidesz után, pl a jobbikot, megint lehet szívni, mert a Jobbiknak nem fog tetszeni amit a Fidesz eddig felépített. Így lerombolja és valami új marhaságot épít.



Az Oroszország felé való húzás véleményem szerint nem hazafi viselkedés. Nevezhetjük megfontolt gazdaságpolitikának. A németekkel kéne jobb és szorosabb kapcsoaltot tartani még a mostaninál is, mert ahogy látom elég nagyok az ellentétek. A gond viszont a németekkel valóban a migránspolitika, a demokrácia és a liberalizmus teljesen káoszba taszít a kontinensen mindent. Sok ember van, mindenkinek van joga ehhez meg ahhoz. 10 millióan vagyunk Magyarországon. 10 millió féle vélemény ami egyenlő. Az egyik vélemény elnyomja a másikat, aki hangosabban üvölt az nyer. A Parlamentben is vannak pár százan. Az a pár száz ember megint csak üvöltözik. Sok a párt, nincs egyetértés. Az üvöltözések mögött pedig megy a sumákolás.



Addig nem lesz jó egyik párt sem amíg sok az ellenzéki párt. Egy komolyabb párt kéne amelyik lefagyasztja a sok semmitmondó ellenzéket és valóban a nép érdekeit szolgálja. Talán a demokráciában lehet gondolkodni, de ezek a pártrendszerek amelyek vannak, teljesen visszahúznak minden fejlődést. MAgyarul amit leírtam. Amikor egy párt 8 évig van hatalmon, kiépít sok sok milliárd forintból egy rendszert ami működik. Megválasztanak egy másik pátot ami ezt a rendszert ami jól működik szétcseszi sok sok millióból, és épít egy másikat sok sok millióból. ÉS nem fog működni. Aztán a nép ismét megszavazza azt a pártot amelyiket leváltatott és kezdődik előlről.



Most vagy a 4 éves választási korlátot kell meghosszabbítani, vagy a pártokat kitakarítani a parlamentből. Szerintem ez utóbbi esélyesebb volna.

2016. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!