Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Mszp-s Szanyi Tibor miért...

Az Mszp-s Szanyi Tibor miért vétózta meg a menekült kvótáról szóló népszavazást, illetve Fodor Gábor miért támogatja?

Figyelt kérdés
A kvótáról szóló szavazás a magyar nép érdekeit szolgálja, nem?
2016. júl. 5. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem, ez leginkább a Fidesz érdekeit szolgálja.
2016. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Szanyi T. azért teszi, amit tesz, mert úgy látja, hogy Brüsszelnek, úgy en bloc, nem tetszik a magyar kormány, és úgy gondolja, hogy "vétójával" meg tudja mutatni Brüsszelnek, hogy nem a magyar kormánnyal ért egyet, hanem Brüsszellel. Ezzel jelzi is szolgálatkészségét, azt hogy Brüsszel számíthat rá, és hogy ő jobb vezetője lenne az országnak, olyan, aki teljes mértékig kiszolgálná Brüsszelt.
2016. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Szanyi Tibor nem teljesen komplett. Függetlenül, hogy milyen pártban van. De komolyan, ahogy beszél, ahogy viselkedik, látszik rajta, hogy alkoholista, nem egészen beszámítható.

Fodor Gábor nekem mindig szimpatikus volt. Szintén függetlenül attól, hogy milyen pártban tevékenykedik. De ezt most én sem értem.

2016. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem valószínű, hogy egy teljesen felesleges népszavazásra költeni kábé 3milliárd forintot a magyar emberek érdekét szolgálná. Talán ha ráköltenék az egészségügyre...
2016. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egész betelepítést és az arabok Európába való beengedését el kell utasítani, ez világos.

De attól még nem kell kiszolgáltatnunk magunkat a fideszes korruptságnak.

Szerintem szükségszerű lenne egy valóban becsületes politikai csoportosulás Magyarországra, ami kellően energikus és elvhű, ugyanakkor nem vall olyan világképet, mint a Fidesz, hogy mindenki annyit ér, amennyit össze bír magának túrni és kaparni az élete során és ehhez hasonlók. Ez alapvetően a romlottság jele az én elképzeléseim szerint, de biztos vannak még sokan, akik velem értenek egyet.

Az ő leveleiket szívesen fogadom, ha esetleg írnának nekem.

2016. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru: a mindenben a brusszeli erdekeket kiszolgalo MSZP, DK, liberalisok meg a tobbi tamogatja a bevandorlast, mert plusz szavazatokat remelnek toluk.
2016. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4


Teljesen felesleges az egészségügyre költeni.

Aki magyar, az már alapból egészséges.

2016. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet igen hogy azért rohasztja az egészségügyet viktor, hogy kigyomlálja azt aki nem igazi magyar :)
2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 partizana ***** válasza:
Szanyi egy alkoholista, nem vehető komolyan, aki komolyan veszi az laikus a politikához teljes mértékben.
2016. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos sok lett a feles neki. :D
2016. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!