Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Molnár Gyula lett az MSZP elnöke, és Tóth Bertalan lett az MSZP frakcióvezetője?

Figyelt kérdés

Molnár Gyula egyszer azt mondta, hogy önállóan indulnak a 2018-as választáson, és Gyurcsányékkal és Szigetvári Viktorékkal nem indulnak közösen. Az MSZP önállóan indul, ami azt jelenti hogy egy körzetben fog győzni, az Budapest 13 kerülete, mert az a kerület egy igazi MSZP-s kerület már 22 éve, mert Tóth József vezeti a kerületet 1994-óta.


A Jobbikot 25 százalékuk támogatja hogy erős legyen a 2018-as parlamenti választáson, és a Fideszt 46 százalékuk támogatja hogy erős legyen a 2018-as parlamenti választáson, és az MSZP-t meg 12 százalékuk támogatja hogy erős legyen és bejusson a parlamentbe.


Most hogy Tóbiás József elment, és Botka László már nem az MSZP országos elnöke, hanem Hiller István, Molnár Gyula az MSZP párt elnöke lett és Tóth Bertalan lett az MSZP frakcióvezetője. Ez jó hír mindenkinek, akik Jobbikosok és Fideszesek, mert az MSZP önállóan fog indulni a következő választásokon, ha minden igaz, és a Jobbik győzni fog Heves megyében, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, Hajdu-Bihar megyében, Pest megyében, Tolna megyében, Veszprém megyében, Somogy megyében és Zala megyében. A Fidesz Győr-Moson-Sopron megyében, Vas megyében, Komárom-Esztergom megyében, Nógrád megyében, Budapesten, Csongrád megyében, Bács-Kiskun megyében, Baranya megyében és Fejér megyében fog győzni. Ha a Jobbik és a Fidesz nem tud önállóan kormányt alakítani a kétharmad miatt, akkor koalíciót kötnek egymással, hogy ne az MSZP legyen újra kormányon, mint 1994-ben, 2002-ben és 2006-ban.


Tudom hogy ezt csak álmodni lehet, de a valóságban is megtörténhet és az emberek 77 százaléka nem szeretné ha Gyurcsányék lennének újra kormányon. Én nem vagyok Jobbikos, Fideszes, MSZP-s, LMP-s, DK-s, PM-es és Együttes sem vagyok, csak az egyik haverom Jobbikos és nem szeretné ha Gyurcsányék lennének újra kormányon, főleg amit az Öszödi beszédben megtörtént a kiszivárgás és tüntetés lett belőle és mindenkit lecsuktak amiért a szabadságért harcoltak és tüntettek.


Még egyszer mondom, nem vagyok Jobbikos, se Fideszes, se MSZP-s, se DK-s, se LMP-s, se PM-es és nem vagyok Együttes sem! Tudom hogy csak ezt álmodni lehet, de ez megtörténhet a valóságban is, hogy az MSZP veszíteni fog!



2016. júl. 20. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
nekem az MSZP-vel egyetlen bajom van, az hogy még létezik, 2006-ban fel kellett volna oszlatni a pártot, semmi létjogosultsága nincs már, sokkal jobban jártak volna, ha feloszlanak és indítanak új pártokat (lényegében meg is történt, nem tudom mit kell erőltetni ezt a vonalat)
2016. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Kit érdekel az MSZP, vagy bármelyik párt?


Majd amelyik azt mondja, hogy Hitlernek mindenben igaza volt - attól várhattok valódi változást. A többi csak bábjáték.

2016. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Kik ezek és létezik egy olyan párt, hogy MSZP?
2016. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy pont leszarom az MSZPt, mehet az SZDSZ után a sírba!
2016. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Gyula emlékeim még nem volt elnök 2006. óta. Pár hónapig, esetleg egy évig húzza, azt' jöhet a következő, amilyen jó idők járnak most a pártra.

Közben pedig nem hogy értelmes, de semmilyen alternatíva nincs az Egységes, Nemzethy-Keresztyén Fidesszel szemben.

2016. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy annak a bohócpártnak.
2016. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Ki az a Molnár Gyula, ki az a Tóth Bertalan?! Mondjuk igazából nem is érdekel, pedig baloldali szavazó lennék alapból.:( Az MSZP már régen elveszett, a DK nevetséges, én az LMP-re vagy a PM-re fogok szavazni.
2016. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!