Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Medgyessy Péter jó miniszterel...

Medgyessy Péter jó miniszterelnöke volt magyarországnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek a jelenlegi helyzetben mi lenne ha még ő lenne? Ugyértem ha nem történt volna az a sokminden, lemond, Gyurcsány, Aztán Orbán blabla.

Tipp: a menekültkérdéssel mit kezdene?

A gazdaság milyen állapotú lenne?

Jó miniszterelnök volt?



2016. aug. 10. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
jó lett volna, hogyha feri meg botox ildikó nem puccsolja meg, amikor a jóléti pazarlások nyakára akart lépni
2016. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Mint közgazdász, biztosan jobban át tudta tekinteni a gazdaságot, ennél az elmebetegnél. És ezek a volt miniszterelnökök nem harácsoltak annyit, mint a jelenlegi. Ja, és Medgyessyt nem elmebetegséggel kezelték.
2016. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon bírtam Őt mint miniszterelnököt. Emberileg meg annál is inkább. De gyenge volt, egy Gyurcsány le tudta váltani, szóval ez valamit elmond. Konzervatívan intézte volna el a migráns válságot, kerítéssel Ő is. Gondolj bele, amikor épült a kerítés a jobbos Orbán aki jobboldali kerítést épített. Osztrák Fayman aki annyira liberális, hogy a saját népét feláldozta volna azért, hogy egy picit se tűnjön rasszistának az is elkezdte boncolgatni a kerítés gondolatát, de libsi módra. De követte a a általa lefasisztázott Orbánt.


Most is jó lenne ha Péter lenne a miniszterelnök. Ezt mondom így, hogy jobboldali vagyok, eléggé jobboldali, olyannyira, hogy a szemembe már a Jobbik libsi-nyál párt.

2016. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Valóban gyenge volt.

Egy ilyen farkas világban.

Az ellenzék hideg lehellete a baloldal tarkóján volt állandóan... ez ellen nem volt válasza.


Most pedig egy sértett színészként viselkedik, be be szól a baloldalnak, ahelyett hogy átlátná hogy mi is megy most itt az országban.

2016. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt rossz, csak aztán jött egy útelágazkodás ő á útelágazozsá úeá , hagyjuk is :D
2016. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem volt vészes. Annak idején meg is jelent egy vele készített interjú és elég szimpatikusan elmondta a véleményét az egészről.


Túl gyenge volt. A Feri, meg a Viktor még együtt sem ér annyit, mint ő szerintem. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok sem komcsi, sem fityiszes.

2016. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Tekintve, hogy nem tudott magyarul beszélni és papírból is csak makogni tudott. Útelágazódás.

Egész sokáig bírta egy ország élén. Szerintem ő egy muszkovita volt.

2016. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Medgyessy-t szerintem nem puccsolták meg, hanem közös megegyezéssel lépett vissza a tisztségből Gyurcsány javára. Az, hogy jó miniszterelnök volt-e, azt szerintem nem lehet megítélni, mivel nagyon rövid ideig volt az. Valahol olvastam, olyat, hogy az előadókészsége és beszédtechnikája nem volt igazán jó és azért menesztették, de amiatt kétlem, hogy leváltották volna, viszont az is tény, hogy a politika is showbiznisz valamennyire...
2016. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon rossz miniszterelnök volt. Szerintem visszataszító volt, hogy első dolga az volt, hogy beváltsa ígéreteit, amit egy normális ember sem tenne meg, és két kézzel elkezdett osztogatni. Akkor kezdett igazán eladósodni az ország. Köszönjük szépen! Amúgy D-209-es besúgó volt, amikor ez kiderült, azt mondta, a hazáját szolgálta, meg belülről bomlasztott... Még az "anyanyelvét" sem volt képes megtanulni. Volt kommunista politikus volt. Lehet, hogy ma egész jó miniszterelnök lenne, de inkább nem próbálnám ki. A gazdaságon egyik mainstream, korrupt politikus sem fog segíteni, legfeljebb a Jobbik, ha választást nyer, de az nem ma lesz (és lehet, hogy náluk meg a szaktudás hiányzik).
2016. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!