Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Medgyessy Péter jó miniszterel...

Medgyessy Péter jó miniszterelnöke volt magyarországnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek a jelenlegi helyzetben mi lenne ha még ő lenne? Ugyértem ha nem történt volna az a sokminden, lemond, Gyurcsány, Aztán Orbán blabla.

Tipp: a menekültkérdéssel mit kezdene?

A gazdaság milyen állapotú lenne?

Jó miniszterelnök volt?



2016. aug. 10. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Alkalmatlan volt miniszterelnöknek. Szerintem a 2010-mostanáig 2 ciklus után az ő miniszterelnöksége volt a legrosszabb (tehát az első Orbán kormány, Gyurcsány kormány, Antal kormány, Horn kormány is jobbak voltak).


90%-ban ő az oka az államadósság elszállásának is.

2016. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

" Alkalmatlan volt miniszterelnöknek. Szerintem a 2010-mostanáig 2 ciklus után az ő miniszterelnöksége volt a legrosszabb (tehát az első Orbán kormány, Gyurcsány kormány, Antal kormány, Horn kormány is jobbak voltak).


90%-ban ő az oka az államadósság elszállásának is."


azért ez erős túlzásnak érzem...;-)



+ a kérdéshez:

https://www.youtube.com/watch?v=kGMD6hkv8VI

2016. dec. 23. 01:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem volt jó.


De csótány feritől talán "jobb" lett volna, viszont osztogatott, meg hát nem tudott szónokolni rendesen.

2016. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ő,ő.....ő
2016. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!