Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha rakok egy keresztet a...

Ha rakok egy keresztet a karikába, de a lap sarkára rajzolok egy segget vagy kenek egy sz*rcsíkot, érvényes szavazatot adtam le?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem, a szavazás névtelen, nem szabad aláírni.
2016. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

A leadott szavazat érvényes. A rajzolgatás ártatlan dolog, lehet még vicces is, de a másik az undorító, amit normális ember biztosan nem tenne meg! A szarcsíkkal szerinted kin fogsz bosszút állni? A szerencsétlen Pista bácsin, és Mariska nénin, akik a számláló bizottságban politikafüggetlenül próbálják végezni a munkájukat, és tapogathatják a szaros papírodat!

Csak egy kérdés: Mit szólnál, ha a pék beleköpködne a kenyértésztába, amit neked dagaszt, csak azért, mert viccesnek találja? Vagy valaki bekenné éjszaka a lakásajtód kilincsét szarral, mert hú de vicces, ha abban fogsz nyúlkálni???

2016. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A példád elég rossz lett, agyalhattál volna még rajta, csak ezért adtam piros kezet. Természetesen nem akarok a lapra szarni, meg rajzolgatni sem, csak feltettem egy kérdést.
2016. aug. 22. 11:43
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én anyádnak adok piros kezet, azért a nevelési csődért, aminek te vagy a bizonyítéka!
2016. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező inkább kend a hajadra szerintem . Egyébként szerintem a szavazatszámlálók azt hinnék hogy nem tudtad értelmezni a kérdést és ilyettedben összef..tad magad. A dns mintád alapján beazonosítanak és másnap az ujságok címlapjára kerülsz.
2016. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A nyomtatott Ripost első címlapján nem is lenne rossz szerepelni, elvtársak!
2016. aug. 22. 11:49
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

az 1-es válasz tökéletes! :D:))


Nem is kell ezt tovább ragozni.

2016. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Más már nem is lépné túl az ingerküszöböt.

Jól van kérdező, akkor ezt megbeszéltük.

2016. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A megjelölt helyre húzott X érvényes minden más változtatás érvénytelenìti a szavazatot.

Istenem és még jobb is merthát aki ezt nem képes felfogni az tényleg valami retar@dált lehet,tehát jobb is ha nem szavazhat semmiről se mégha elis megy szavazni egyébként.

Mer'ő osztán jól megmutatja!Odafirkálok valami ütőset!húde kemény vagyok!

Cöhh

2016. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dickharta ***** válasza:
28%

migráns szarral csináld!

az útvonalaik mentén találsz bőven..

2016. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!