Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz helyett az DK/MSZP...

Ha a fidesz helyett az DK/MSZP/Együtt/PM kerülne a hatalomra, akkor végre abbahagynák a magyarok a "orbáni Magyarország a világ legszegényebb országa" szövegeket mondani?

Figyelt kérdés

Folyton azt hallom, meg olvasom itt is az oldalon, hogy a "fideszi Magyarország, a világ legrosszabb ország", "ez a süllyedő hajó, innen csak menekülni kell", "balkáni maffiaputriban lakunk" stb.


Igaz, hogy a HDI szerint a világ 10%-ba benn vagyunk és a 44. helyen vagyunk (a 188-ból),

[link]

de ezt a statisztikát nyilván meghamisította a Fidesz, ezért nem hihetünk nekik.

De még akkor mégsem olyan reménytelen a helyzet.


Ha a fideszt és az Orbán diktátort lecserélnénk mondjuk az Európa-tisztelő és demokratikus Gyurcsány Ferencre, Szigetvári Viktorra vagy mondjuk a szabadelvű Fodor Gáborra, akkor a magyarok végre abbahagyják a nyivákolást, hogy "Jajj szegény mi, még Etiópia is gazdagabb tőlünk!" szövegek hajtogatását?



2016. aug. 30. 16:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 Gotland ***** válasza:
47%

Tényleg, nekünk Etiópiával kell versenyezni.


Nem mondom, hogy viszonyítsuk magunkat Ausztriához, és égjen a pofánkról a bőr. - Viszonyítsuk magunkat ahhoz a Szlovéniához, amely totál nulláról indult, hasonló nyomorúságos történelemmel, mint mi. Mennyire is vagyunk tőlük leszakadva?

2016. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
26%
nem, akkor kezdődne a szocik mindent az elmúltnyócévvel magyarázása
2016. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
97%
Hát én még soha nem hallottam ezt a dolgot, hogy Magyarország a világ legszegényebb országa, viszont azt megemlíteném, hogy Szlovénia, Szlovákia, Litvánia vagy pl Lengyelország is nem kevés helyet ver ránk, szóval nem érzem, hogy nagyon fejlődnénk.
2016. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
8%
Ne fesd az ördögöt a falra. :)
2016. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
23%

"Viszonyítsuk magunkat ahhoz a Szlovéniához, amely totál nulláról indult,"


jujj :D a híres gotland féle objektivitás :D


jó, viszonyítsuk Szlovénát észak nyugat magyarországhoz, és súlyozzuk, hogy é-ny mo.nak el kell tartania mgé 3* annyi embert egészségügyileg oktatásilag nyugdíjilag

2016. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 Gotland ***** válasza:
37%

ma 17:16


Szerintem te sem érted miről beszélsz.


Addig pedig szánalmas dolog a nevemet emlegetni, ameddig a sajátodat felvállalni puding vagy.

2016. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
24%

én értem miről beszélek


szlovénia egy nagyjából észak nyugat magyarországnyi terület, ahol a határok 1/3 ausztria a másik 1/3-a meg észak olaszország


végül is csak a világ legfejlettebb régiói

2016. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 Gotland ***** válasza:
37%

Te napról napra butább vagy.


Tehát azért sikeresebb Szlovénia, mert Olaszország a szomszédja?

Mexikó miért nem sikeres? Pedig ők aztán az USA mellett éldegélnek.


Ilyen elenyésző távolság, mint ami Szlovénia és Magyarország területi elhelyezkedése között van, szinte egyáltalán nem számít már a mai modern világban, főleg, hogy mind a 4 fél uniós ország.

Mesélj még. - Vagyis inkább ne, mert fájdalmas vagy.

2016. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
32%

Húha :D most aztán túltettél magadon :D.


Mexikó tudod mekkora ország? :D

Az USAval közös határvidéke egyébként viszonylag fejlett.

2016. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
19%

Az igazi süllyedő hajó kérem szépen Németország, Franciaország és úgy az EU, ahova csak úgy szambáznak be az arabok.


Viktor nem a szívem csücske, a Fideszt sem szeretem jobban, de annyit be kell látnom, hogy az MSZP alatt a fél országot eladták magánszemélyek külföldre. Orbán legalább nem csókol be tövig a nyugatnak, ahogy a sok talpnyaló tenné. Ez becsülendő! Az már más kérdés, hogy a jó külpolitika mellé elég silány belpolitika társul, és sokszor elég nagy hülyeségeket csinálnak.

2016. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!