Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért akkora nagy baj,...

Az miért akkora nagy baj, hogyha valaki nem akar "idegeneket" az országába, együtt élni velük?

Figyelt kérdés

Az idegenek alatt, közel-keletiekre,afrikaiakra.


Gyakran nyaralok Olaszországban, idén viszont megfordultunk Brüsszelben is.

Nekem nagyon nem szimpatikus, ami ott van.Baromi sok a muzulmán.Néha,úgy éreztem. mintha valami arab országban járnék.


Olaszország meg afrikai illegálissal van tele és nem nagyon tudják/merik/akarják őket kipaterolni, pontosan nem tudom.Naponta húzkodják ki őket a vízből százasából.


Az alatt az 2 hét alatt, amit láttam belőlük Belgiumban, az alapján, amit az interneten látni, kijelenthetem, hogy nem kérek belőlük.

Mondjuk, nem tudom, hogy a helyiek hogy bírják.Tekintve, hogy a kormányuk nem mellettük,hanem az idegenek pártján áll.


Szeretném, hogyha az unokáim egy európai országban élhetnének, nem pedig egy "sokszínű" emésztőgödörben.


Nem értem, az Európai Uniót sem, miért csinálja ezt az önsanyargató politikát.


2016. okt. 2. 15:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egészen más dolog nyaralni menni.Mint beköltöztetni egy seregnyi muszlimot.
2016. okt. 2. 16:19
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"hazudsz itt össze vissza gotland


senki nem árul állampolgárságot"


A helyzet elég súlyos nálad, ha már ennyire nem elviselhető számodra a valóság. Vigyázz, el ne szakadj tőle véglegesen.

2016. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
AZ nem baj, az természetes. A baj az, hogy elhiszed, a Fidesz ezt akarja. Nem, ott lopni akarnak tőled. Nem hallottál még figyelemelterelésről? A buszon a zsebesek is ezt teszik.
2016. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szóval aki angliát vagy németországot, francia országot választja több évre berendezkedve a jobb élet reményében, az nyaralásként fogja fel? De mégis körül van véve idegenekkel.
2016. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A nézeteid már nem helytállóak a modern világban.

2016. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!