Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért akkora nagy baj,...

Az miért akkora nagy baj, hogyha valaki nem akar "idegeneket" az országába, együtt élni velük?

Figyelt kérdés

Az idegenek alatt, közel-keletiekre,afrikaiakra.


Gyakran nyaralok Olaszországban, idén viszont megfordultunk Brüsszelben is.

Nekem nagyon nem szimpatikus, ami ott van.Baromi sok a muzulmán.Néha,úgy éreztem. mintha valami arab országban járnék.


Olaszország meg afrikai illegálissal van tele és nem nagyon tudják/merik/akarják őket kipaterolni, pontosan nem tudom.Naponta húzkodják ki őket a vízből százasából.


Az alatt az 2 hét alatt, amit láttam belőlük Belgiumban, az alapján, amit az interneten látni, kijelenthetem, hogy nem kérek belőlük.

Mondjuk, nem tudom, hogy a helyiek hogy bírják.Tekintve, hogy a kormányuk nem mellettük,hanem az idegenek pártján áll.


Szeretném, hogyha az unokáim egy európai országban élhetnének, nem pedig egy "sokszínű" emésztőgödörben.


Nem értem, az Európai Uniót sem, miért csinálja ezt az önsanyargató politikát.


2016. okt. 2. 15:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vannak, akik furcsán néznek rám, mikor elmondom nekik ezt.Mi ebben a furcsa?
2016. okt. 2. 15:40
 2/15 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gotland ***** válasza:
76%

Csupán az, hogy nettó demagógia.


- Magyarország nem célország

- Nyugaton évtizedek óta élnek Afrikából és Ázsiából származó bevándorlók, mégsem mentek tönkre, nem omlott össze egyik ország sem nyugaton.

- Míg Brüsszel 1200 menekültet akart Magyarországra telepíteni, addig az orbán kormány 18.000 gazdasági bevándorlót hívott Afrikából és Ázsiából az országba:

"Szerezzen állandó lakhelyet önnek és családjának az Európai Unióban!”Szerezzen állandó lakhelyet önnek és családjának az Európai Unióban!”

[link]


[link]

2016. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Őőőő, Belgium, mint Kongó gyarmatosító országa rengeteg feketét importál... 100 évvel ezelőtt. Akiket láttál nagy eséllyel nem menekültek, hanem belga állampolgárok:D


Ezen kívül Brüsszel eleve nem jó példa, hiszen ott találkozik a minden. Belgiumban a holland (flaman) és a francia a hivatalos nyelv, ezalól Brüsszel kivétel, mert ott a francia és a német. Milyen fura lenne, ha Budapesten nem az alapnyelv lenne a hivatalos nyelv:D


Szóval Brüsszel egy fura hely, sok szempontból.

De ha nyitott szemmel jársz, Pest is tele van feketékkel. Egy öltönyös fazonnal minden reggel szembemegyek az utcán, amikor viszi a két kiskölyköt oviba:) egy csoporttásram szintén fekete, és el kell mondjam, ő a legdögösebb csaj az egész tanszéken:D

2016. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszolja: nem néznek rád furcsán, az idegenellenesek vannak többségben az országban.

Amíg nem akarod lelőni őket, nekem mindegy.


nekem meg oszt mindegy, hogy valaki fehér, fekete, sárga vagy zöld. Vannak értelmes emberek és kevésbé értelmesek. Színtől függetlenül.

2016. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
A felsorolásodból Gotland nevű felhasználó válasza:/véletlen/ kifelejtetted kogy képtelenek beilleszkedni mivel nem is nagyon akarnak. Ez épp elég nagy probléma. A nőket nem is veszik emberszámba. Az ilyenek téged úgy látszik nem nagyon érdekelnek.
2016. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gotland ***** válasza:
59%

ma 15:49


A kényszer betelepítés ott kezdődik, amit orbánod csinál.

Sunyin, a népet kihagyva hirdeti a NAGY, MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRSÁGOT, afrikai bevándorlóknak. - Mindezzel pedig a haverjainak milliárdos üzletet kreál, nehogy véletlenül az állam járjon jól belőle.

[link]

2016. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem nagy baj. Jogod volt szavazni is. :)

Viszont 3-4000 menekültre költöttünk 11 milliárdot. Ráadásul teljesen feleslegesen. Hisz népszavazás nélkül is lehetett volna módosítani a törvényeket.

Engem pl sokkal jobban érdekelt volna egy romákkal kapcsolatos szavazás. Én egy 10000 fős városkában élek. Itt kb a lakók 1/5-e 1/6-a roma. Kivétel nélkül mind lop, csal, veri a gyerekeit, akik mozgásérültek és egyéb fogyatékossággal bír. Veszik fel rájuk a támogatásokat...

Én nem vagyok rasszista, más városokban vannak normálisan dolgozó szorgos romák, akikkel semmi gond nincs. De itt nem ez a helyzet. Én egy 20-as éveim közepén járó nem is kis darab férfi vagyok. Mégis ha csak csúnyán nézek rá pár romára az udvaramból. Pár napon belül vagy engem vagy a rokonaimat "látogatják meg" nagyobb csoportokban az illető és rokonai. Nem igazán békés szándékkal.

Ezekkel kellene foglalkozni, és nem néhány hivatalosan menedékkérését elfogadott, valóban háború súlytotta régióból érkezett szerencsétlen emberrel, akinak van elég gondja.

2016. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gotland ***** válasza:
100%

ma 15:54


Ott a link a cikkhez, 20.000 megosztása van, mellé pedig az újságból is megvan a fénykép, illetve a kormány is elismerte, hogy letelepedési kötvényeket árulnak bizonyos haveri cégek.

Miért égeted magad?

2016. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnának a magyarok együtt élni idegenekkel, nem költöznének nyugati országokba, ahol számos "idegen" él és nem mennének Egyiptomba, Izraelbe,Thaiföldre nyaralni, telelni, ha félnének az idegenektől.
2016. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!