Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarként mire lehetünk büszkék?

Magyarként mire lehetünk büszkék?

Figyelt kérdés

Sokan ha már arra gondolnak, hogy ők magyarok elérzékenyülnek.. Más népekkel szemben előrébb valónak tartják a magyarokat, büszkék a magyarságukra


Miért? Úgy értem, fontos a hazafiasság, de sokan már-már károsan büszkék a nemzetükre, de én nem látom pontosan mire is büszkék...


Hazafia! Mire vagytok annyira büszkék? Mivel több a magyar másnál?



2016. okt. 10. 18:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
hát ha másra nem, hogy elzavartuk a baloldalt
2016. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem tartják többre magukat a magyar emberek más népeknél. Azt talán lehet mondani, hogy jobban szeretjük a hazánkat mint mások, de tisztelünk minden népet, amely felénk is megadja a kellő tiszteletet.
2016. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Mocskos román, mocskos szlovák, mocskos zsidó, hülye amcsik, ostoba nyugat, rohadt színesbőrűek...

2es, én nem hiszem, hogy ez lenne az ideális hozzáállás, hogy kb mindenkit utáljunk..:S

2016. okt. 10. 18:18
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Politikai értelemben? Például arra, hogy ennyi hulladék selejt kormány és ilyen elbszott életkörülmények után még egyáltalán él a Kárpát-medencében a zöld-szemesostorosnál fejlettebb létforma. Arra viszont már nem vagyok büszke, hogy a magyar nép hülye birka, és hagyja is hogy így legyen.


Történelmi értelemben pedig mi is letettünk az asztalra legalább annyit, mint más népek. Lehet hogy Teslánk és Edisonunk nem volt, és a villanyt nem mi találtuk fel, de Neumann Jánosunk volt, azért pötyöghetünk most billentyűzeten számítógépre. A repülőt feltalálhatták a Wright tesók, de a villanymozdony a mienké. A személyautóknál is ott voltunk (Bánki Donát és Csonka János). A világ minden táján kapható biztonsági gyufát egy bizonyos Irinyi János találta fel. A hamburgert, pizzát, hotdogot nem találtuk fel ugyan, de a lángost speciel igen. Az Északi-sarkot se fedeztük fel, de van Teleki-vulkán helyette. És a lúdtollat is mi cseréltük golyóstollra. Egyszóval van mire büszkének lenni. Azonkívül mi állítottuk meg a félmillás török hadsereget, hogy ne Párizs vagy Stockholm legyen Törökország fővárosa. Mert garantálom neked, hogy az Oszmán Birodalom egész odáig terjeszkedett volna, de szerintem még jóval tovább is.


Ha a cigánybűnözésre, Viktátorra, vagy Kurcsányra gondolsz - ezeket én is elítélem, és helyettük is szégyellem magam.

2016. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Én nem büszke vagyok, mert csak az érdemeire lehet büszke az ember. Magyarnak születtem, nem tehetek róla.


Én inkább hálás vagyok a Jóistennek, hogy Magyarnak születhettem!

2016. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
A Fidesz szerint, büszkék lehetünk arra, hogy mi a túlélés népe vagyunk, a jég hátán is megélünk a legmagasabb adók mellett is.
2016. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
30%
Arra vagyok büszke, hogy ezt a tényt, elég jól el tudtam eddig titkolni.
2016. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%

#8


Te tudod.

Én azért szembeköpnélek. :)

De nem kell neked magyarnak lenned.

Hagyd el az országot és sose gyere vissza. Nem fogsz hiányozni.

2016. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 szántóvető ***** válasza:
a közelmúltból a 2/3-ra.
2016. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!