Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János nem fél, hogy...

Lázár János nem fél, hogy miután a többség véleményével ellentétesen nyilatkozik bünhődni fog?

Figyelt kérdés

[link]


(videó!)


1. Láttuk a tévében a fenti riportot és apámnak az volt a véleménye, hogy ritka gané ember az aki abba a kézbe mar amelyik enni adott neki és amelyik felnevelte...


Ugyanis Kádár idejében nem hiába hívták az országot a legvidámabb barakknak.


Meg volt szabva hogy ki meddig mehet el de azon belül igenis szabadság volt!


2. Én sem nagyon tudom hová tenni ezt az 56-ot...


Valahogy az az érzésem hogy egy nagyon szűk kört érdekel(érint)és ők görcsösen igyekeznek úgy tenni mintha az egész országot érdekelné...miközben nagyon nem.


Közeleg Mindenszentek és ahogy a piacok úgy az elárusítóhelyek is nyitva voltak tegnap és mindenki vásárolt...vásárolt...vásárolt.


Az egyik árust"poénból"kérdeztem is hogy ma van néni az 56-os események ünnepnapja. Ő meg két eladás között csak rám nézett és először azt sem tudta, hogy mi van...! Aztán"kapcsolt"és legyintett, hogy ez ilyen úri dolog és őt nem érdekli...-és ahogy elnéztem a piacot más sem.


Vagyis a hétköznapi ember NEM FOGLALKOZIK 56-al.


3. A riportban elhangzik, hogy a többség ma is szeretettel gondol Kádárra.


És egyre nagyobb elkeseredéssel és dühvel a rendszerváltásra...


Lázár"úrnak"tudomásul kéne vennie, hogy a hétköznapi ember(aki éjt-nappalá téve dolgozik, hogy valahogy fennmaradjon!)nem szereti a gazdag embert és...


Valahogy az az érzésem, hogy hamarosan megint Tanácsköztársaság lesz de akkor a Lázárhoz hasonlóknak nagyon-nagyon nehéz sora lesz.


Most bátran mondta amit mondott(nézzétek a videóban!)de...csúnya vége lesz a Fidesz harácsolásának.


2016. okt. 24. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, mekkora bőség volt, amikor 2 évet vártunk sorban egy trabantra, meg amikor hármunknak a szüleink csak egy pár csizmát adtak és felváltva jártunk iskolába...


Hülye vagy már megint.

2016. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megint olyan lesz, mint a Tanácsköztársaság idején volt.

Csak az a tippem, hogy azt pont Lázárék fogják létrehozni.

2016. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lázár János pontosan olyan kis műsort adott elő ami várható volt tőle. Nem egy ünnepségen előadható békés beszédet, hanem egy hazaárulózós beszédet. Megszólította azokat az embereket akik nem úgy gondolnak Viktorra mint az Isten, és nekik Kádár jobban szimpatikus (mert tudjuk hogy aki Kádárra úgy gondol vissza hogy jó volt sem feltétlen szerette se szereti).
2016. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"Meg volt szabva hogy ki meddig mehet el de azon belül igenis szabadság volt! "


Az én értelmezésemben az rohadtul nem szabadság, ha megszabják nekem, hogy meddig mehetek el.


Amúgy abban igazad van kérdező, hogy hihetetlen mértékű már a Kádár nosztalgia. Többségében ezért is tartunk ott, ahol.

2016. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem megyek bele a sárdobálásba-csak egy mondat...


A Kádár-érában kizárólag télen lehetett kapni banánt míg ma egész évben.


És mégis akkor volt jobb!


Miért?


Kádárék úgy gondolkoztak hogy terem az országban egész nyáron elég gyümölcs és nyáron a magyar ember magyar gyümölcsöt egyen míg télen amikor nem terem semmi jöhet a déligyümölcs a banán!


Én gyerekfejjel egész nyáron tömtem magamba a cseresznyét, szilvát, stb...stb...és eszembe sem jutott a banán. Szerettem azt is de csak télen. Ma is csak télen szeretem. Nyáron le se fütyülöm hiába roskadoznak a pultok a banánnal...


Vagy ott a tv.


Régen volt egy csatorna ma meg 125.


Ugye hogy jobb volt régen?


Akkor másnap MEGBESZÉLTÜK a tévéműsort. Ma meg mindenki mást néz...


És hetekig lehetne sorolni.


Csatlakozom a Kádár-nosztalgiázók sorába...Kádár idejében jobb volt.

2016. okt. 24. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Lázár János nem fél.

Nagyon jól tudja, hogy ha le is váltják a Fideszt, neki akkor is tízmilliárdjai vannak a bankszámláján, amiből simán elhúzhat bárhova.

2016. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező hihetetlen agybeteg vagy.
2016. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te gúnyolod a begyepesedett embereket, azért írsz ilyeneket.

Ténylegesen senki nem lehet ennyire korlátolt.

2016. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pro Patria ***** válasza:
100%

"apámnak az volt a véleménye, hogy ritka gané ember az aki abba a kézbe mar amelyik enni adott neki és amelyik felnevelte..."

- Ez hülye érv volt eddig is. Ezzel az elcsúszott gondolatmenettel "beleharaptak az őket etető kézbe" a 1919-ben a leninfiúk, mert az a rendszer nevelte fel őket.


Fel kellene fogni, hogy a megélhetésed saját magad, és szüleid által biztosított. Nem "Kádár apánk" adta a szádba a kenyeret, nem is ő iskoláztatott, oktatás előtte is, utána is volt.


"Meg volt szabva hogy ki meddig mehet el de azon belül igenis szabadság volt!"

- Igen. Szabad országban szabad emberek azt tesznek, amit szabad.


"Valahogy az az érzésem hogy egy nagyon szűk kört érdekel(érint)és ők görcsösen igyekeznek úgy tenni mintha az egész országot érdekelné...miközben nagyon nem."

- Valahogy az az érzésem, hogy a magadra zárt kalitkából nincs reális képed az "egészre". És azt hiszed, hogy az a világ, amit magadnak kialakítottál, magad körül.


"Az egyik árust"poénból"kérdeztem is hogy ma van néni az 56-os események ünnepnapja.

[...]

Vagyis a hétköznapi ember NEM FOGLALKOZIK 56-al."

- Egy fejben épp a visszajárót számoló néni = Az emberek.

:)

2016. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!