Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok undorítónak...

Ti nem tartjátok undorítónak azt amit Apa Zenél művel?

Figyelt kérdés

Biztos sokan ismeritek ezt az Apa Zenél nevű zenei előadót, hiszen azért eléggé ismert és főként politikai, közéleti témákról ír dalokat és jelentős a tevékenysége.

Tudjátok ő írta a KDNP-gyalázó nótákat. "S külön Semjén Zsolt"


Aki esetleg nem ismerné:


https://www.youtube.com/channel/UCrbJokrDX8jGF2ovTMDWC3Q


A számaiból az derül ki, hogy erősen magyargyűlölő és kifigurázza a nemzeti érzelmet. Liberális, Eu-párti és támogatja a migránsok befogadását.

Szerintem nagyon irritáló ez az ember.


Gondoltam felteszek róla egy kérdést, feltételezem azért sokan ismeritek.


Ti mit gondoltak róla? Ti is bomlasztónak tartjátok a tevékenységét?



2016. okt. 28. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.De nem is róluk szól a kérdés.

Szerintem egy lapon se lehet említeni a két dolgot. Az egyikben viccet csinálnak a politikusaink angoltudásából vagy valami botrányból,míg a másikban emberek megölésére és rasszizmusra üsztönzik az embereket.

2016. okt. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként a divízió 88 nem humoregyüttes,hanem szélsőjobbos nácik,akik a gondolataikat zenei aláfestéssel mondják el.
2016. okt. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

16-os,azért van különbség aközött,hogy valaki nyelvtudásán viccelődünk és aközött,hogy azt mondjuk,hogy akkor öljük meg ezeket és ezeket.

Te nem érzed?

2016. okt. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

társadalomkritika,politikai vicc - gyűlöletkeltés


Segítek:


társadalomkritika:kifiguráz,bírál egy adott társadalmi jelenséget.

pl https://www.youtube.com/watch?v=omdSjDjGPao

politikai vicc:Politikai eseményeket,személyeket,problémákat parodizál

pl: https://www.youtube.com/watch?v=yfUrK-KclLQ


gyűlöletkeltés:A gyűlöletbeszéd olyan szóbeli vagy írásbeli megnyilvánulás, amelynek célja valamely társadalmi csoport megalázása, megfélemlítése vagy a csoport tagjai elleni erőszak vagy előítéletes fellépés kiváltása. A gyűlöletbeszéd legtöbbször a nemi, faji, etnikai, nemzeti, vallási, vagy szexualitás szerinti csoportok ellen irányul.

pl: https://www.youtube.com/watch?v=Z8HNUnq2kHs&list=PL0_Zgh6X6m..

2016. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mutattam rá példát.

1,az okos telefonokkal való menőzést,magát a szlenget,amit az sms-ben vagy chatelésnél használnak,az internetfüggőséget.

Azt a gondolkodásmódot,hogy csak a pénz számít és az,hogy minél több like-ot kapj.

2,A politikusaink angol tudását,A csalásokat,hamisításokat.


De úgy látom,hogy nem sok értelme van ennek a beszélgetésnek.Te gyűlölöd az "izzadtságszagú ballerek"-et,ész érveid nincsenek,csak érzelmi alapú kitöréseid,és sablon szövegeid,így meg nem lehet normálisan beszélgetni vagy akár vitázni semmiről,szóval szerintem ezt itt zárjuk el.

2016. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
7%
nem tudom, láttad a videókat? fidesz fikázás megy benne kizárólagosan
2016. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ők vannak hatalmon...

Amikor az MSZP volt akkor őket "fikázták".

Teljesen lényegtelen,hogy ki az,mindenki követ el hibákat,minden pártnál vannak "bakik" és ezek magas labdák,amiket sokan szeretnek leütni.

Más párton is lehetne viccelődni,de ők nincsenek előtérben,sokan azt se tudják,hogy vannak(pl 1-2%-os liberális pártok),a vicc megértéséhez meg alap feltétel a közös előismeret,tehát olyat kell kifigurázni,akit mindenki ismer.

Ez már Hofi óta így megy.De nézz meg egy amerikai stand up fellépést,olyan dolgokat mondanak ki a politikusokról,amit itt névtelenül is meggondolsz kétszer.

2016. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
5%
az a baj, hogy a balos szféra alatt nem léteztek ezek a fideszgyűlölő formációk bocsánat "politikus"gyűlölő
2016. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
már megválaszoltam apa!.. TE vagy undorítóóó!!!
2016. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jó
2016. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!