Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartjátok undorítónak...

Ti nem tartjátok undorítónak az MSZP és az MkKP ellenplakátolását a hülye mottók kiparodizálásával?

Figyelt kérdés

Ebben az egészben számomra az az undorító hogy pl. Az MSZP egy Ausztriához közeli városba kitesz egy plakátot hogy há mi van ha az osztrákok is így kezelnének minket? De mint kiderült az unió hozzáállása és a tagállamoké, mint azt ahogy láthattuk többek között francia ország esetén is, hogy ha mi nem oldjuk meg akkor húznak majd az osztrákok falat a mi határunkra.


És egy rettentően komoly téma, az Unió is komolyan veszi (ha nem ezzel példázódok akkor egyesek nem fogják fel) és adott valami 8 millió eurót támogatásként nekünk erre. És valószínűleg kapnánk még ha nem mutyira menne a pénz.



Erre a mi bukott baloldalunk (és itt valaki lődös hogy az mkkp teszi csak ki, de az MSZP nek is vannak plakátai) nem a problémával foglalkozik, pl. tenne ki plakátot ha humorizálni akar azzal hogy valaki metsző ollóval vág át egy drót kerítést. Hanem a Fideszt ócsárólna, de a mellett semmi, mert felszínre kell hozni a Fidesz rejtegetni valóját, de ez a kampányuk a felé tart hogy mindjárt az fog álni a plakáton hogy g*ci orbán s ennyi.



2015. júl. 2. 23:37
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
93%
MkkP valamilyen szinten vicces és érthető. Ez a plakát dolog röviden és tömören értelmetlen volt a Fidesz részéről. Az Mszp meg eláshatja magát, senki sem kíváncsi rájuk már.:)
2015. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Elején azzal jöttek hogy ennél vannak fontosabb dolgok is, de mikor látták hogy Magyarország után Franciaország, Olaszország, Németország, Ausztria, Szlovákia, Anglia is fellép észre vették hogy megint hülyeséget beszélnek, most meg megint mást mondanak. A Jobbik meg már 2010 óta mondja hogy kellene valami a bevándorlók ellen.



Szóval van egy probléma, a Jobbik észre veszi, rá 4 évre amikor nagyobb méreteket ölt a Fidesz is, aztán fél év kell elteljen ahhoz hogy az MSZP is kezdjen valamit. Ez mással is így szokott működni.

2015. júl. 2. 23:43
 3/35 A kérdező kommentje:
1es, nem akarom a Fideszt védeni meg semmi, de a személyes véleményem az hogy kellettek a plakátok, ez robbantotta be a médiába a témát, s a nemzeti konzultációra is 1-2 millió válasz jött, szerintem magáért beszélnek a számok hogy az emberek észre vették a problémát
2015. júl. 2. 23:45
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Hát a mi bukott jobb oldalunk száz milliókat szór el rá és nevetséges indokokat mond amit szerintem senki sem hisz el, amúgy ha az emberek erre adnak pénzt akkor miért ne lehetne. Amúgy egyre hosszabb lesz az a kerítés, csak nehogy úgy járjunk, mint az NDK ahol Walter Ulbricht felhúzatta a Fasisztaellenes Védőfalat, aztán önmagukat zárták be.
2015. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Mindent undorítónak találok amit a politikusok csinálnak, csak meg kell nézni, nincs olyan intézkedésük amivel esetleg az emberek nyernének valamit és nem ők, hányinger
2015. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
4%
Nekem az tetszik az egészben, hogy azt a Simicskát gazdagítja az MSZP most a plakátokkal, akire évekig fújoltak, hogy pénzlenyúlás. Na akkor most jól lenyúlták az adakozók pénzét :)
2015. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Milyen hülyeségeket beszélsz? Csak a Szerb határra kell. Romániába kemény határ őrség van.


És most mit mondjak, van egy komoly téma, és az a leghülyébb aki ebből viccet akar csinálni. Ha végig olvastad volna a szöveget észrevetted volna hogy én se értek egyet a plakát szövegével, de lassan az ellenplakátokon annyi áll hogy hülye Orbán és hogy a bevándorlás egy vicc. Hát, miért nem azzal plakátolnak hogy ne a munkahelyünket féltsük mint a Fideszesek hanem az életünket vagy mit tudom én, de valami mondani valója lehetne, de ebbe épp annyi van mint a te kommentetben, és egy jó ideje az MSZP\DK politikájában 4es.

2015. júl. 2. 23:53
 8/35 A kérdező kommentje:

Még a kérdést is úgy tettem fel hogy hülye mottók kiparodizálása hogy aki dög végig olvasni annak essen le, nem a Fideszt támogatom. De itt sokan annyit tudnak mondani hogy fúj Orbán, ez az egyetlen érvetek az MSZP tek mellett, aztán ha valaki nem Fideszes arra is rá mondjátok.



Röviden: az undorító hogy egy komoly témából viccet akarnak csinálni.

2015. júl. 2. 23:58
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Ami maga egy vicc volt, azt miért nem lehet kiparodizálni? Amúgy inkább növelni kéne a menekült tábort, mert abból tényleg nem lesz semmi jó dolog, hogy sok embert bezsúfolunk egy kis területre.
2015. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
41%
De az mitől jó hogy növeljük nekik a baromfiudvart? Nem inkább haza kéne küldeni őket?
2015. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!