Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "drogosokat" szándékosan...

A "drogosokat" szándékosan szúrta ki bűnbaknak és afféle "legyen kitől félnetek" embereknek a jobboldali kommunikáció vagy ez spontán alakult ki a szavazóik körében?

Figyelt kérdés

Igazából ez az eredeti kérdés és itt kibontottam bővebben is, mire gondoltam, de jobbára értékelhetetlen és személyeskedő válaszokat kaptam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

Először direkt a Kultúra és Közösség topikba tettem, mivel elsősorban kortárs kulturális vonásnak tartom, viszont most kiírom itt is, hátha errefelé relevánsabb válaszokat is kaphatok.


Akár ez alá is írhatjátok a választ, akár az eredeti kérdéshez, nekem mindegy. És Köszönöm Szépen őket előre is!


2016. nov. 12. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert a drogosok általában lecsúszott, semmit el nem ért, marginális rétegbe tartozó emberek. Legalábbis az én ismerősi körömből ez kivétel nélkül igaz. Az ilyeneket pedig megveti a társadalom, mert nincs hasznára.
2016. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy honnan szedik ezt.

Pár éve nagyanyám is ledrogosozott engem, pedig nálam természetes, hogy kissé lassú vagyok, mert sokat gondolkodom és befelé forduló a személyiségem.

Én nem vagyok az a nagy társasági alkat, míg a "kedves" mama ilyen "minden szarba kanál" típus.


Rájuk kell hagyni, az öregek begyepesedettek.

2016. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Noss a 60 as években nem hogy nem szakítottak hetente az emberek hanem ha elváltak már leku(r)*vázták bözsit a faluban. Manapság már az a ciki ha valaki nem orrba szájba tolja hanem talált valakit és vele van több éve és persze az alkoholistákat is kinézték a faluban ma is kinézik a városban meg divat és trendi ehhez jön a drog szóval egy lezüllött alak képe aki még nagyképű is és hogy mer az ilyen kioktatni legalábbis valahogy ez jönle
2016. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

És ha itt sem neked tetsző válaszokat kapsz, akkor majd próbálkozol egy harmadik kategóriában is? :D


Egyébként te voltál az az előző kérdésnél, aki marha intoleráns voltál a jobboldallal szemben, nem pedig a jobboldal veled szemben.


Különben most is, már eleve sértően általánosító és rosszindulatú a kérdésfeltevésed, és ráadásul még észre sem veszed, hogy miért. De itt legalább nem eresztetted bő lére.

2016. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Új esetként jött szembe a Facebookon (esküszöm nem gyűjtöm őket), hogy a Donald Trump ellen tüntetőkről is az volt a véleménye a kommentelők egy jelentős részének, hogy "Drogosok". Mikor belekattintottam a profiljukba, jelentős részt idősebb (min. 45+) embereket találtam, akik jelentős részben osztották meg a kormányközeli oldalak bejegyzéseit. (Migránskérdés, stb.)


FONTOS:

– Nem értek egyet a Donald Trump ellen tüntetőkkel. Ilyen a demokrácia, néha azt is megválasztják, aki nekünk nem tetszik.

– Tudom, hogy a Demokrata Párt több prominens személyisége is támogatja a kábítószerekre vonatkozó törvények liberalizálását.

– Ettől még a válaszolók egy része által letagadott jelenségre itt egy újabb bizonyíték. (Linkelem is szívesen, ha kell.)

2016. nov. 20. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A drogosokat azért szúrták ki mert agresszívak, főleg ha be vannak nyomva, és még pluszban kiszámíthatatlanok.
2016. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Stimmel, ez tény, hogy bizonyos kábítószerek így hatnak.


De a kérdés az, hogy miért drogosoznak le mindenkit, válogatás nélkül, aki politikailag a másik oldalon áll és még fiatalabb is?

2016. nov. 20. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

"Drog" simán lehet alkohol, vagy más tudatmódosító szer is, ami akár legális is. A fű egészségre sokkal kevésbé ártalmas, mint az alkohol, vagy a cigaretta.


Drogozni simán drogoznak nem csak lecsúszott emberek, gondoljatok csak bele a hírességek drogbotrányaiba!

Ez is csak egy ócska skatulya, ami az egybites gondolkozású emberek kelléktárába kell.

2016. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az ilyeneket pedig megveti a társadalom, mert nincs hasznára."



Akkor a migrántokat minek ajnározod, hasznodra vannak?

2016. nov. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Te miről beszélsz öreg? Hol ajnároztam migránst? Valakivel összekeversz.
2016. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!