Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tetszett nektek az LMP kijelen...

Tetszett nektek az LMP kijelentése a DK-val szemben?

Figyelt kérdés

Schiffer: "Azt csinálják, amit az ÁVH-s szellemi elődeik az ötvenes években!"


Nekem nagyon. :-D Az LMP sokkal hitelesebb, mint a DK-gyurcsány valaha is lesz. Szerintem feri visszahúzó erő a baloldalon. Szavazatelvonó.



2016. nov. 23. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát,nevetni lehetett rajta:D

Egyébként igazad van,Gyurcsány eltűnhetne már a politikából,mert lejáratja az egész baloldalt.

2016. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mannnocska ***** válasza:
6%

Az ellenzék ostoba. Összefogás helyett széthúznak, és orbán kezére játsszák az országot.


Az viszont tény hogy gyurcsány hiteltelen figura.


Az ilyen hangzatos dumák látszattevékenységek. Nincs tényleges hatása semmire (max az egymás közti viszony tovább rombolására), viszont úgy néz ki, mintha csinálnának valamit. Az átlag ember jót rötyög, hogy "höhö jó beszót nekije haha!" viszont az ország nem jutott előre. Nem haladt előre abban, hogy leváltsa a fideszt.

2016. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Sztem meg a schiffer a rendszerváltás óta az egyik legkártékonyabb politikus volt. jó, h visszavonult.

"szellemi elődeik". mi köze Gyurcsánynak az ávh-hoz? Akkor ilyen alapon a fidesz meg a zsidók dávid-csillagának viselését előíró kormány utóda.

sztem az lmp a szavazatelvonó, és nincs rá indok, miért mentek bele az alkotmánybírák megválasztásába.

2016. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Az ellenzék nem alkalmas arra, hogy leváltsa a kormányt. Köszönjük szépen, de ez ellenzékben nagyrészt olyan emberek ülnek, akiknek ugyanúgy köszönhető az elmúlt 26 év, mint a jelenlegi kormánynak. Vannak kivételek, de ők is már a rendszer részei. Ide egy rendszerváltás kell, teljesen új politikai arcokkal, a mostaniak meg menjenek a fenébe, és végre lehet igazi rendszerváltás, nem pedig a velünk élő kádárizmus.
2016. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Amióta Széll Bernadett beült Tusványoson Kósa mellé, azóta nekem az LMP nem számít ellenzéki pártnak...pláne hitelesnek nem.


Nem hiába lépett ki onnan Schiffer!

2016. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két párt mehetne a levesbe és a többi ellenzéki párt is. Amíg abból áll az ellenzék, hogy Orbán Viktor mondjon le és semmi érdemit nem képesek mondani, addig ne is várjunk semmit. Itt már csak a Kétfarkú kutyáék vehetők komolyan, igaz viccpárt, de a többi párt még nagyobb vicc. A Jobbik meg nem alternatíva, most játsszák a mérsékelt jobboldali, hatalmon viszont kimutatnák a foguk fehérjét.
2016. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Az lmpsek a fidesz csicskái a fodorral együtt.

2016. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

"Amíg abból áll az ellenzék, hogy Orbán Viktor mondjon le és semmi érdemit nem képesek mondani."


2009-2010-ben is annyiból állt a fidesz kampány, hogy "Gyurcsány takarodj!" . Na és? Nem újkeletű a dolog.

2016. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Az lmpsek a fidesz csicskái a fodorral együtt."


Az LMP-t értem, de a Fodor miért? Komolyan kérdezem, nem kekeckedek!

2016. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

#8 "2009-2010-ben is annyiból állt a fidesz kampány, hogy "Gyurcsány takarodj!""


Nem is kellett több... Gyurcsány és Bajnai tökéletesen kampányolt a Fidesz mellett, olyan politikát folytattak...

Mennyi is lett az eredmény?

2016. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!