Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sosem értettem, hogy a Fidesz...

Sosem értettem, hogy a Fidesz miért nevezi magát állandóan "Magyarországnak"?

Figyelt kérdés

Gondolok olyan kezdetű mondatokra, mint pl.:

"Magyarország támogatja..."

"Magyarország elutasítja..."

"Magyarország megvédi határait..."

"Magyarország megbecsüli..." stb...



2016. nov. 24. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
"A haza nem lehet ellenzékben"
2016. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkáb viktortól hallom sokszor hogy mi Magyarok nemtűrjük meg hogy mi Magyarok harcolunk ez vagy az ellen, ő akarja mindenáron azt a látszatot kelteni hogy mögötte áll az egész oszág holott ez még véletlenül sincs így, Ezt nevezik kettős beszédnek, kint az unióban is mást mond meg ithon is mást, Magyarul hazudik ez a drága ember.
2016. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez kell magyar birkáknak. BEEEEEE
2016. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
14. ik Lajosnak hiszi magát Viktor ő mondta hogy az állam én vagyok.
2016. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Amiért az ellenzék meg a "Nép..." kezdetű mondókákat.
2016. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Amiért az ellenzék meg a "Nép..." kezdetű mondókákat."


Írnál néhány ilyet? :D

2016. nov. 24. 18:12
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert Magyarország megválasztotta őket, ők képviselnek minket Európában és a világban. Ha hoznak egy külpolitikai döntést az nem a fidesz, hanem Magyarország nevében teszik, ahogy Anglia szavazta meg a Brexitet, ahogy a németek befogadnak x millió menekültet. Ez nem azt jelenti hogy minden állampolgár egyetért, de a megválasztott hatalom ezt a döntést hozta az emberek nevében.
2016. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

"Ez nem azt jelenti hogy minden állampolgár egyetért, de a megválasztott hatalom ezt a döntést hozta az emberek nevében."


Igen, de azért vicces volt azt mondani egy bukott népszavazás után, hogy "Magyarország elutasítja a betelepítést".

2016. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
A Habonyi kommunikáció színhülyéknek. Ha bántja a csúnya EU a Fideszt, akkor ők elkezdenek rikoltozni, hogy a magyarokat nem lehet. Hogy ezzel is hergeljenek minket. A hülyébbek ezt be is veszik. Az intelligensebbek tökéletesen tisztában vannak vele, hogy a Fidesz nem "a magyarok" és nem is Magyarország. Csak egy korrupt párt.
2016. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! Nem ismerős?:


"Az állam én vagyok!"

2016. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!