Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok tényleg rosszabbak...

A magyarok tényleg rosszabbak mint a nyugat-európaiak? Vannak viselkedésbeli különbségek? Főként külföldön élő magyarok véleményét várom. Nekik van összehasonlítási alapjuk.

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 10:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
4%
Igen, főleg mert sok az ilyen baller böfögő selejt, holott szinte biztos, hogy bennük van az általuk lefirkált tulajdonságok zöme. :P
2016. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
17%
Én baller libsiként megvédem a magyarokat, hogy jön ide az oldalazás, ez a beteges mániátok. Oldaltól függetlenül lehet bárkinek bármilyen véleménye. Ti a baller libsizők vagytok a böfögő selejt. A gyűlölködés a lételemetek.
2016. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
34%

"Oldaltól függetlenül lehet bárkinek bármilyen véleménye. Ti a baller libsizők vagytok a böfögő selejt. A gyűlölködés a lételemetek."


Érdekes, hol a magyar ellen megy az uszulás, aztán a határon túliak ellen, majda vidékiek, jobbosok, egyebek.


Akkor nem értem mit jössz azzal, hogy a "baller libsizők" lételeme a gyűlölködés? :P

2016. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%

Mindig is ti kötitek az emberek véleményét az oldalakhoz, tényleg már mániákusan. Sokszor találkozom ezzel itt is libsiként, mint ahogy az most is történt.


Érdekes ellenkezőleg ez nem szokás. Sosem jobber konziz senki egy vélemény alapján. Undorító szokás. Sokszor egy véleményen vagyok egy konzival, erre elkezdi szidni a libsiket, mire felvilágosítom, hogy pardon én is az vagyok. Ne ti mondjátok már meg egy embernek miről mit gondol, hadd tudjuk már jobban mi a saját véleményünk köszi.

2016. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

"Érdekes ellenkezőleg ez nem szokás. Sosem jobber konziz senki egy vélemény alapján."


Azt nem, csak rasszistázik, kirekesztőzik, mélymagyarozik, egyebek. :)


Amúgy érdekesen működik itt a cenzúra, ha a kedvencékről írogattak volna ilyeneket azokat már erre az időre kiszedték volna. :O

2016. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25%

"Érdekes ellenkezőleg ez nem szokás. Sosem jobber konziz senki egy vélemény alapján."


Jaj, dehogynem. Rasszista, fasiszta, szexista, homofób, antiszemita, neon@ci, populista, tanulatlan fehér. Csak ezekkel szokás illetni a jobbereket, semmi többel.

2016. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
32%

" Rasszista, fasiszta, szexista, homofób, antiszemita, neon@ci, populista, tanulatlan fehér. Csak ezekkel szokás illetni a jobbereket, semmi többel."


És ha nem szépeket mondasz, írsz a kis kedvenckéikről azonnal cenzúráztatnak, bannoltatnak, de még akár fel is jelenthetnek.


Ennyit ezekről a képmutató alakokról! :)

2016. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érnek annyit a milliókat kereső politikusok, hogy bántsátok egymást miattuk. Tudom, hogy elcsépelten hangzik, de mind magyarok és mind politikusok áldozatai vagyunk. Ők meg röhögnek rajtunk. Inkább segítsük egymást.


Itt a Gyakorin is olyan sok jó fej kedves és segítőkész arc van. Ez is Magyarország. A segítőkészség.

2016. nov. 26. 12:40
 29/29 anonim válasza:

Több országban éltem Eu-n belül és mindenhol volt mindenféle ember. Pl. Svédországban a magyarok sokkal jobban összefognak, Hollandiában is egész jó a közösség, volt ahol inkább kisebb klikkesedés volt. Teljesen változó. Attól függ az ember hol van és mennyire nyiott és ha nem jó a társaság kell keresni tovább. Ez kicsit olyan, mint amikor bekerülsz egy osztáyba, van h nagy részével tök jó a viszony, van hogy csak pár emberrel.


Ha érdekelnek hasonlótémák itt megtalálsz:

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw


Üdv,

1 K M

2016. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!