Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért utálják...

A jobboldaliak miért utálják a modern művészetet, művészeket?

Figyelt kérdés

Általában elfajzott művészetnek hívják.


A sokak által kritizált Chonichita Wurst is egy művész.A modern művészet egyik megtestesítője.Nem csak tehetséges, hanem helyén van az esze is.

A művészeket szinte minden korban provokatívnak, dekadensnek tartották, mivel a többségtől eltérő életstílusuk volt.Más szemszögből szemlélték a világot.



2016. nov. 28. 18:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezt így kijelenthetnénk, de ha mégis így van, akkor szerintem azért lehet, mert a jobboldaliak jellemzően konzervatívabbak.


Ami CW-t illeti, nem ismerem a teljes munkásságát, de az Eurovzió alapján messze van a művészettől.

2016. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez az egész Euróviziló egy teljesen dekadens valamivé vált mára.


Annó elég volt két csinos nő, két jóképű férfi akik jó számokat énekeltek - hatalmas siker.


Ma már ez smafu. Minimum egy szakállas nő kell, kíváncsi vagyok milyen extremitás jön még.


Mondjuk egy zsidó származású tibeti transzvesztita bálnavédő, aki héberül énekelne egy dalt a cigány - holokausztról.

2016. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Chonchita művész? :D

Na trolllkodj máshol.

2016. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 gyilkosbalna ***** válasza:
96%
Choncita egy középszerű énekes csak fel kapott mert transzvesztita. A modern művészetekben azt utálom amikor milliókért eladnak egy festett sárga kockát,egy fekete vonalat,egy random firkát érted.
2016. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Koncsita mint művész? Na ne izélj már! XD


Freddie Mercury ő valóban művész volt, ha minden áron ragaszkodsz a szexuális mássághoz. De ez a PunciKolbász a nyomába sem ér.

2016. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%

"Általában elfajzott művészetnek hívják."


Ja, Hitler is ezt mondta a szecesszióról, pedig ma milyen szépnek tartjuk a szecessziós alkotásokat (Mucha művészete, Reök-palota, stb.)


Conchitával nincs bajom, örülök, hogy meg tudja élni a másságát, ha neki ez fontos, az viszont nem tetszik, hogy a nem túl jó dalával csak a külseje miatt nyert. Dana International is transznemű, ráadásul izraeli, de neki tényleg jók a zenéi, és nem is ismerek jobboldalit, akinek baja lenne vele.

2016. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én baloldali vagyok és mégsem szeretem. Ez ember és izlés függö, semmi köze a politikai beállitottsághoz.
2016. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Conchita nem művész, hanem egy ugyanolyan konstruált, mesterséges valami, mint mondjuk Kozsó tetszőleges fiúzenekara. Pár évvel korábban még normális fejjel indult volna az Eurovízión - akkor még az elődöntőben kiesett. Aztán kitalálta ezt a szakállas nő karaktert - vagy valaki kitalálta neki -, és hát nem bejött?
2016. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
33%
Koncsita egy undorító lény, fuj! :P
2016. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
te micsoda egy suttyó barom vagy kérdező, folyik a junkerpropagndg a szádból. fujj
2017. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!