Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért utálják...

A jobboldaliak miért utálják a modern művészetet, művészeket?

Figyelt kérdés

Általában elfajzott művészetnek hívják.


A sokak által kritizált Chonichita Wurst is egy művész.A modern művészet egyik megtestesítője.Nem csak tehetséges, hanem helyén van az esze is.

A művészeket szinte minden korban provokatívnak, dekadensnek tartották, mivel a többségtől eltérő életstílusuk volt.Más szemszögből szemlélték a világot.



2016. nov. 28. 18:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: én művész vagyok, költő. Conchita jól énekel, tehetséges. Ám nekem sme tetszik, mert az, hogy valaki Puncikolbásznak nevezi magát, szerintme provokáció.Ez szerintme olyan, mint amit Marcel Duchamp vagy Andy Warhol csinált, őket sem csinálom, bár Duchamp tényleg tudott festeni, de többnyire csak mindennek ellent akart mondani. A concha szó kétértelmű: a Concepción név beceneve (a concepción fogantatást jelent), egyben kagylót jelent, a spanyol szlengben punci. A wurst a németben kolbász. Én ezt provokációnak tartom. Azt is gondolom,hogy az Eurovízión nagyobb séllyel nyersz, ha hátrányos helyzetű vagy. Én sem értem Conchita mondanivalóját. Illetve nem értme, hogy ha nőként szeretne élni, akkor miért van szakálla. Mindezt úgy mondom, hogy támogatom a melegek házasságát, gyermekörökbefogadását, elhiszem, hogy a transzszexualitást biológiai dolgok okozzák, és nem csak megbotránkoztatnak, és azt gondolom, hogy vannak a homoszexualitásról szóló jó művek. Ellenben vannak rosszak is.
2019. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

*őket sme szeretem


Bocsánat az elírásokért.

2019. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk tény, hogy nem vagyok jobboldali.
2019. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A zenéje szerintem semmi extra.

Ellenben mint az LMBTQ emberek támogatójában, bennem felmerült a kérdés, hogy amit Conchita csinál, az művészet vagy aktivizmus, és van-e értelme különválasztani a kettőt, és elvileg ugye ami kérdéseket vet fel benned, az már művészet.

2019. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
14:42: hát ez nem aktivizmus, hanem nettó provokáció. (Bár ki tudja, fel lehet úgy is fogni, hogy a két fogalom fedi egymást...)
2019. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!