Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi életünkben eljöhet...

A mi életünkben eljöhet Magyarországon a Putyin féle rendszer, ahol 15 év börtönöket osztogatnak ártatlan embereknek?

Figyelt kérdés
Ijesztő gondolat, de annyit változott Magyarországon minden az elmúlt pár év alatt, hogy most már ez csak karnyújtásnyira tűnik. És sok embernek még tetszik is.

2016. dec. 4. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Az nem tűnt fel kérdező, hogy már egy ideje is ugyanez megy? Könnyen elfelejtitek az esetet mikor az egyik ,,csókos" kiakart tálalni és hopsz, véletlenül pont a rendőrautóban lett rosszul és meghalt.

De civileknél is ugyanez megy, olyat mondasz vagy osztasz meg facebookon akkor még a munkahelyedről is kirúgatnak.

2016. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 mannnocska ***** válasza:

A mi életünkben eljöhet Magyarországon az USA féle rendszer, ahol 15 év börtönöket osztogatnak ártatlan embereknek? ÉS kínozhatnak, vádemelés nélkül fogva tarthatnak?


KHM KHM guantanamo

2016. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"véletlenül pont a rendőrautóban lett rosszul és meghalt."


Nehéz elhinni, hogy esetleg már tényleg itt tartunk, de én sem zárom ki.

2016. dec. 5. 12:53
 14/19 A kérdező kommentje:

"A mi életünkben eljöhet Magyarországon az USA féle rendszer"


Nem tudom miért példálózol ezzel nekem, ha hiszed ha nem attól, hogy valakinek nem pászol az orbán és putyin rezsim még nem azt jelenti, hogy a patriot act-es Amerika az etalon.

2016. dec. 5. 12:55
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni, hogy nem megölték az általam említett excsókost, mikor kiderült pont azért vitték volna el, mert jó pár nagyhalat beakart árulni.

USA-t meg ebbe belekeverni fölösleges. USA-ban próbálják titokban csinálni ezt, Oroszországban ugyanazt Putyin nyíltan csinálja és ünnepelteti magát a TV-ben, hogy ő ezzel milyen hős.

2016. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mannnocska ***** válasza:
8%

Ott lényeges megjegyezni, hogy vegyék észre az emberek: ugyanaz megy ilyen téren.


Az, hogy oroszo-ban "nyíltan" megy az ilyesmi, az csak nyugati propaganda. oroszországban leírják hogy balasetben elhunyt, a nyugati média leírja hogy "hivatalos álláspont szerint balesetben elhunyt, de nyilvánvalóan XY álláspontja miatt meggyilkolták"


Orosz sajtó meg ugyanezt teszi kb ellenoldalon történt esetekben. USA: "baleset érte, eltűnt" orosz: "meggyilkolták"


Nem kell nekem esni, de utálom amikor putyin félre rendszerről beszélünk, mintha az USA valami fellegvár lenne bármiben is.


Vegyük csak ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__8..


Nesztek sajtószabadság az USA-ban.


Nem vagyok pro orosz, de az agyatlan propagandát utálom. Amilyen a kérdés is. Mindenhol vannak koncepciós perek által elítéltek, illetve nézetei miatt elítéltek. Csak van ahol a nép ezt támogatja valamilyen ideológia mentén, és elfogadja. Vegyük pl a holokauszttagadást, remek példa rá. Nem ismered el, nem érteszt vele egyet => börtön. Ez véleményszabadság? Szólásszabadság? Hm?



Tipikusan azok akik ilyeneket állítanak:

"USA-t meg ebbe belekeverni fölösleges. USA-ban próbálják titokban csinálni ezt, Oroszországban ugyanazt Putyin nyíltan csinálja és ünnepelteti magát a TV-ben, hogy ő ezzel milyen hős."

nem tud semmit valójában egyik országról sem, csak amit valami agyatlan egyoldalú sajtóban olvas.

2016. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szerintem az nagyon nagyon gyenge érv, hogy mi nem vagyunk Oroszo-ban és a sajtó meg nekünk egy hamis képet fest, ez olyan ugyanmár kategória. Amire tegnap utalt valaki, az író, benne volt a hírekben, az általa készített anyagot az egész világ megítélheti, mennyire jár érte 25 év. Putyin kamerafelvételeken utasítja el a kegyelmi kérést, cinikusan ordibálja a kamerákba, hogy egy szabad!? bíróság ítélte el, nem tehet semmit. Komolyan azt akarod erőltetni, hogy ezek hamisan festik le nekünk a rendszerüket és valójában tényleg jár annak a nyomorultnak az életfogyt???


Amit pedig az előtted író mond, szintén jogos. Nem mindegy, hogy valamit a társadalom háta mögött vagy kifejezett átverésével csinál egy kormány, vagy a mocskos dolgait erkölcsösségnek nyilvánítva kontroll nélkül műveli egy totális félelemben tartott társadalomban. Nagy különbség ez is.

2016. dec. 5. 16:33
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos el. :(

Orbántól és a többi elmebetegtől kitelik. :(

2016. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mannnocska ***** válasza:

Az, hogy nem ismered fel a propaganda létét mind2 oldalról, és nem tudod magad kívül helyezni szimplán tájékozatlanság / primitívség.


Erre egyebet nem tudok mondani. Ezért működik mindehol a propaganda. Oroszországban is, kínában is, USA-ban, és az egész nyugati világban ezért működik.


Megvan az ellenségkép, onnantól a másik oldal CSAK rossz lehet, CSAK rosszat tehet. A saját piszkos kis ügyletekről meg be sincs számolva, de ha mégis valami kiderül, arra (mint ahogy linkeltem is, nem is tudom hogy miért vetted teljesen figyelmen kívül) is rá lehet sütni, hogy ellenség propagandája, illetve a jó cél érdekében történik meg ilyen ostoba maszlagok.


Borzalmas kívülállóként azt látni, hogy ma magyarországon emberek valós fenyegetésnek, és veszélynek éreznek egy orosz (vagy ahogy ők mondják: szovjet) megszállást.

Mindezt úgy, hogy mellette a migránsok beözönlése miatti terrorveszélyt pedig nem tartják valós veszélynek. Nah ezeket a bukfenceket bírom a legjobban :D

2016. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!