Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák körében miért olyan...

A romák körében miért olyan népszerű Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Kis településen élek. Itt szabályos kultusza van Orbánnak a romák körében. Szoktak imádkozni is érte és hogy még sokáig Ő legyen a vezető. Úgy beszélnek róla, mintha valami király lenne vagy egyfajta kiválasztott. Egy vallásos roma nő nekem azt mondta, hogy voltak jóslatok, amik már előrevetítették Orbán eljövetelét. Szerintetek ez csak afféle babona vagy tényleg igaz?

2016. dec. 10. 08:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

"Szerinted egy képzetlen 4 általános akárki ér bármit a munkaerőpiacon? Nem."


Pont ez a baj, hogy az ilyenek emberek másra nem alkalmasak, csak közmunkára. Legalább dolgoznak és nem a segílyből élnek.

2016. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

# 21/21 Időpont ma 14:13


És? Én pont erről beszéltem. Ha eleve másra sem képesek, akkor milyen munka világába küldjük őket (vissza)?


És ezért baromság amit boydzsordzs összehadovál. Nem a munkaért tiltakoztak, hanem, hogy ne haljanak éhen. Az a hazugsága, hogy munkáért tüntettek akkor állná meg a helyét, ha mondjuk a 70-80%-t megkapnák segélyként munka nélkül is.

2016. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Orban a tolvajok istene, es a ciganysag koreben, sajnos ez elegge elterjedt a lopas, ami nem a nepcsoporttal, inkabb a szegenyseggel es a muveletlenseggek fugg ossze. Szoval nem vagyok rasszista, nen gondolom, hogy a verukben van vagy ilyesmi. A tolvajok azonban a tolvaj istenhez imadkoznak, ha jol emlekszem ilyen volt az okorban is mint pl Hermesz.
2022. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!