Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar társadalom elvárja a migránsoktól, hogy húzzák magukat, amikor sok esetben ők sem épp becsületesek?

Figyelt kérdés

Megmagyarázom, hogy értem a kérdést:


A magyarok nagy része ugye bedőlt a kormány idegengyűlölő kampányának és ezért a menekültektől elvárják, hogy tartsák be a törvényeket, húzzák és gyakran felhozzák ellenük azt, hogy bűnözők, nőket erőszakolnak, nem tudnak beilleszkedni stb.


Na már most ha megnézzük itt Magyarországon tombol a korrupció: a kormány köztörvényes bűnök tömkelegét követte el.

Mégis ők és híveik kiáltják ki a migránsokat minden rossznak.

Nem veszik észre, hogy ők maguk sem épp becsületesek?


Vagy akkor ott van, hogy a magyar társadalomban is nagy mértékű a bűnözés, nemi erőszak, családon belüli erőszak.

De velük valahogy elnézőbbek.


Vagy akár az is amikor a nemi erőszakot hozzák fel ellenük, meg, hogy a nők náluk alsóbbrendűnek, holott a konzervatív-keresztény világkép szerint is egy nőnek a dolga az, hogy gyereket szüljön, legyen erkölcsös, húzza meg magát.

Pl. Ákos megnyilvánulása, fideszes és kdnp-s politikusok politikusok kijelentései ez ügyben.

Szerintem értitek erről beszélek.


Miért van ez a kettős mérce?



2016. dec. 20. 09:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Remek kérdés:)

A válasz-A buta embernek nincs önkritikája.

2016. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk, mert ők itt elvileg menekültek, vendégként vannak itt. Akiken megkegyelmeztünk, mert a nemzetközi jog aztán rohadtul nem szolidáris. Rábízza az államokra.


Amúgy örülök, hogy kint a neved. Láthatóan egy visszatérő provokálóval van dolgunk. Le lehet állni a hazug és provokatív kérdések sorozatgyártásával.

2016. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem is tudom melyik párt képviselői sorában ül olyan politikus, akit a bíróság is jogerősen elítélt, mert verte a feleségét... Hm... nem is tudom...
2016. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Kérdező. Kár keresni összefüggést: A jobber fejében migráns = terrorista; magyar = talpig becsületes úriember és aki mást mond az mocskoslibsikommunistahazaáruló.


Ennyi dióhéjban.

2016. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66% os téged teljesen elvakított a liberalizmus . Kár érted
2016. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"66% os téged teljesen elvakított a liberalizmus .


Nem talált.

2016. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
( jobber fejében migráns = terrorista; magyar = talpig becsületes úriember ) Én ezzel abszolút nem értek egyet pedig jobboldali vagyok. Én azt az elvet vallom hogy nem kellene ismeretlen emberek százezreit ellenőrizetlenül beengedni egy olyan közösségbe mint az Unió . Kár hogy az ilyen emberek szemében mint te 66%-os ezért én mindjárt náci vagyok.
2016. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ma 15:16 Dehogynem talált nem kell ezen megsértődni.
2016. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 mannnocska ***** válasza:

"Vagy akkor ott van, hogy a magyar társadalomban is nagy mértékű a bűnözés, nemi erőszak, családon belüli erőszak.

De velük valahogy elnézőbbek. "


Erről mutass már valami statisztikát. Egyrészt.

Másrészt más kategória a gazdasági bűncselekmény (amiben tényleg fuldoklunk), és az erőszakos.


"Vagy akár az is amikor a nemi erőszakot hozzák fel ellenük, meg, hogy a nők náluk alsóbbrendűnek, holott a konzervatív-keresztény világkép szerint is egy nőnek a dolga az, hogy gyereket szüljön, legyen erkölcsös, húzza meg magát.

Pl. Ákos megnyilvánulása, fideszes és kdnp-s politikusok politikusok kijelentései ez ügyben.

Szerintem értitek erről beszélek. "

Ha neked női alsóbbrendűség, hogy szerintem a nő dolga szülni, MIVEL Ő KÉPES RÁ, akkor számodra mit jelent az, hogy a nő nem tanulhat?

Hogy a nő nem vezethet?

Hogy a nő nem léphet ki a férje engedélye nélkül az utcára?

Hogy a nő még ekkor is kíséret nélkül nem léphet ki az utcára?

Hogy ha a nőt megerőszakolják, akkor vagy 4 tanúval bizonyítja hogy erőszak történt, különben halálra kövezik házasságtörésért?

Hogy a nőknek mindenkor férjük szava, és akarata szerint kell cselekedjenek (szó szerinti szolga)?


A te értékrendszeredben ezek a dolgok hol vannak ahhoz képest amit leírtam?

Inkább előveszed ákost, és megkövezed a személyes véleménye, és nyilatkozata alapján. Ezt úgy hívják hogy a szólásszabadság korlátozása. Remélem nem kell ecseteljem, hogy milyen rendszerű államokban folytak ilyen dolgok.

Egy dolog a személyes vélemény, és egy másik egy politikai párt PROGRAMJA, POLITIKÁJA. És még akkor is ott a lehetőséged hogy egyetérts / tiltakozz. Egy szemernyi rossz sincs a kdnp nyilatkozatában. SEMMI. Ők így gondolkoznak, te másképp. Akkor nem rájuk szavazol. Ha elegen nem értenek egyet, akkor észreveszik, hogy szavazókat veszítenek, és átgondolják, mivel az emberek nem ezt akarják. Ha nem veszítenek szavazókat, akkor meg a többség egyetért. Ezt demokráciának hívják. Attól, hogy te nem értesz egyet, még nem ROSSZ, vagy elítélendő valami. Ez csak a PC amivel átmosták az agyad.


Nem gond, már száguld is erre a megértés, és béke vallásának kamionja, hogy befogadhasd.

2016. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A baller fejében pedig: jobboldali konzervatív = tanulatlan fehér hetero férfi vidékről
2016. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!