Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar társadalom elvárja a migránsoktól, hogy húzzák magukat, amikor sok esetben ők sem épp becsületesek?

Figyelt kérdés

Megmagyarázom, hogy értem a kérdést:


A magyarok nagy része ugye bedőlt a kormány idegengyűlölő kampányának és ezért a menekültektől elvárják, hogy tartsák be a törvényeket, húzzák és gyakran felhozzák ellenük azt, hogy bűnözők, nőket erőszakolnak, nem tudnak beilleszkedni stb.


Na már most ha megnézzük itt Magyarországon tombol a korrupció: a kormány köztörvényes bűnök tömkelegét követte el.

Mégis ők és híveik kiáltják ki a migránsokat minden rossznak.

Nem veszik észre, hogy ők maguk sem épp becsületesek?


Vagy akkor ott van, hogy a magyar társadalomban is nagy mértékű a bűnözés, nemi erőszak, családon belüli erőszak.

De velük valahogy elnézőbbek.


Vagy akár az is amikor a nemi erőszakot hozzák fel ellenük, meg, hogy a nők náluk alsóbbrendűnek, holott a konzervatív-keresztény világkép szerint is egy nőnek a dolga az, hogy gyereket szüljön, legyen erkölcsös, húzza meg magát.

Pl. Ákos megnyilvánulása, fideszes és kdnp-s politikusok politikusok kijelentései ez ügyben.

Szerintem értitek erről beszélek.


Miért van ez a kettős mérce?



2016. dec. 20. 09:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"A baller fejében pedig: jobboldali konzervatív = tanulatlan fehér hetero férfi vidékről"


Konzervatív? Haha... :D rég nevettem ekkorát...

2016. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

"Kár hogy az ilyen emberek szemében mint te 66%-os ezért én mindjárt náci vagyok."


1. Egy szóval nem mondtam, hogy náci lennél. (plusz egy szokásos jobbos ferdítés)


2. Azzal én is egyetértek, hogy senkit nem kellene ellenőrizetlenül beengedni, de azzal, hogy a kvótát is visszautasítjuk, ami ellenőrzött menekültek elhelyezéséről szól, és ezzel kihúzzuk magunkat a közös felelősségvállalásból, azzal nem.


3. Plusz azzal sem értek egyet, hogy a témát más fontosabb ügyekről való figyelemelterelésnek használják...: pl: korrupció, rothadó eü és oktatás; valamint azzal sem, hogy elköltöttek 12 milliárdot olyan népszavazásra, ami nélkül ugyanazt lépte volna meg a kormány, mint most.


Ezekel van problémám, de a Te szemedben a magamfajta a "migránssimogatóballibsi", de nem dőlök a kardomba...ezzel együtt tudok élni

2016. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

"Konzervatív? Haha... :D rég nevettem ekkorát..."


Mond már el, mi nevetséges a "konzervatív" szóban, én is nevetni szeretnék!

2016. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy az örökös kommancs-mosdatásaid után kussolnod kellene! :P


És amiket lekörmölgettél az nem indok, hogy még több ismeretlen, erőszakos elem jöjjön ide.


Most mehetsz felvenni a fizudat! :D

2016. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
36%

"A jobber fejében migráns = terrorista; magyar = talpig becsületes úriember és aki mást mond az mocskoslibsikommunistahazaáruló."


A balhibbant fejében a migrács= szuper és tökéletes ami pörgeti a "dzsídípít", mindenki más aljas nácifasisztaxenofóbmélymagyarjobboldali. :P


Könnyen tükröt lehet tartani az egybites mondandódnak fordítva is. :D

2016. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

Ne magadból indulj ki te proli!


Attól még a migrácsaitok nem lesznek különbek, hiába izzadtok, kapálóztok önigazolást keresve a védenceitek kellett. :P

2017. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Te biztos nem vagy különb, de azért ne vetítsd ki másokra ezt baller! ;)
2017. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!