Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2017 tavaszán várható újabb...

2017 tavaszán várható újabb menekültáradat Magyarországra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Magyarorszagra sose jott menekult aradat

Az h utba esunk nem jelent semmit

2016. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha Mo-ra nem is, Németországba akár, de jóval kissebb.
2016. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor rajtunk keresztül, lényeg a lényeg.
2016. dec. 26. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Meglepődnék, az utóbbi időben igencsak megcsappant a migránsok száma
2016. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, nem kell minden hüyle, fogyatékos mesét elhinni, amit a Fidesz propaganda média híresztel!

Karácsonykor is a migránsokról képesek csak fröcsögni!

Nincs más dolguk, mint a félelemkeltés!

Nyugodj meg, nincs itt semmilyen migránsáradat!

Csak kell Viktornak a szavazat!

2016. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én olyan helyen élek, ahol van tábor (Körmend), és igen, tapasztaltam, hogy valamikor 1-2 van, valamikor áradat... Lecarom Viktort meg a szeretőit, utálóit is, saját magam miatt kérdeztem. Mindegy, talán nem.
2016. dec. 26. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Az Európába induló tömegek száma folyamatosan nő. (A helyi háborúktól teljesen függetlenül is.) Ennek egy része mifelénk akar áthaladni. Célország nem vagyunk, de áthaladó útvonal igen.


A határrendészeti szervektől függ, hogy elcsípik-e őket a határsávon, mert akkor egyszerűbb visszatoloncolni, ahonnan érkezik, és akkor abban az országban folytatják le az idegenrendészeti eljárást (vagy menekültstátuszt kap, vagy kitoloncolják).


De ha már mélységi területen csípik el az illegális határsértőt, akkor nem lehet rábizonyítani, honnan érkezett, akkor a mi országunk területén kell az idegenrendészeti eljárást lefolytatni. Ez hónapokig, évekig is lehúzódhat, a kaotikus brüsszeli szabályozás pillanatnyi állásától függően.


Jelenleg napi tízes-százas nagyságrendben érkeznek illegális határsértők MO-ra. És igen, még Karácsonykor is. ;)

2016. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert 2015-ben is ez volt, hogy télen egy darab sem volt itt, aztán május körül jöttek dögivel, most is van, de már nem annyi... és hogy vajon megint ez lesz e.
2016. dec. 27. 01:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha jönnek is, azzal a lendülettel mennek is tovább.
2016. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!