Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért volt ennyire...

Szerintetek miért volt ennyire jó kedve Kunhalmi Ágnesnek?

Figyelt kérdés

Még tegnapelőtt történt, de nem találtam ilyen kérdést. Az MSZP-s Kunhalmi Ágnes többször elnevette magát a sajtótájékoztatója közben, bár a téma ezt egyáltalán nem indokolta. Egyesek szerint bepiált, mások szerint komolyabb tudatmódosító szer hatása alatt állt a sajtótájékoztató alatt. Ti mit gondoltok?

[link]



2017. jan. 1. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Már az is baj ha valakinek jó kedve van.:) Amúgy tegnap mutatták az RTL híradóba hogy először a tolla esett le aztán beszólt neki a sajtósa hogy "nehogy benne legyél a szilveszteri adásba" erre még jobban nevetett.
2017. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Pedig volt ilyen kérdés, már ha saját szerzeményemre hivatkozhatok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__833..

2017. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Tök részegen egyesek agresszívek, mások elalszanak, megint mások végigvihogják a részegségüket. Neki ez jutott.
2017. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Az emeszpéseknekl lehetett volna annyi eszük ,hogy nem azt a részeg nőt küldik ki sajtótájékoztatót tartani.Persze lehet,hogy Ő volt a legjózanabb azért esett rá a választás.
2017. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Igazi magyar ember mindig mindenhez savanyú, mogorva pofát vág.
2017. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Én bírom Kunhalmit, sokkal több ilyen politikus kellene a magyar parlamentbe,és amúgyis a világba több ilyen embert.Sokkal élhetőbb, de legalábbis jókedvűbb világ lenne. Ha kicsit ivott az se gond, csak autóba ne üljön.
2017. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szimeon ***** válasza:
42%
A tájékoztató előtt olvashatta a készülő baloldali kormányprogramot.
2017. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de valahogy sokkal jobban tetszik, mint a Fidesz, "nyugdíjvédelmi nagyasszonya". Ő is nevethetett volna a soj hülyeségen, amit mondott. "Megvédtük a magyar emberek nyugdíját". Ez is, mekkora poén volt.
2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Jókedvű csaj:D

Elég népszerű is itt a gyakorin,sokaknak bejön:D

2017. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem bánom, bárcsak megcirógathatnám a mütyürőkéjét, valószínűleg akkor is így röhögcsélne a kis hópihe, egyem meg.
2017. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!