Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Muszáj elmenni Magyarországról...

Muszáj elmenni Magyarországról, ha élhető életet akarok?

Figyelt kérdés

Itt a Fideszt újra és újra vissza fogják szavazni a prolik, akik munkaalapú államot, keletet, egymást feljelentgetést, kínai modellt, alkoholizmust, Oroszországot, vallási fundamentalizmust, Wartburg-szerelést, Putyint, kádárizmust, száz évvel ezelőtti világot akarnak.


Ha az ember ezektől megszabadulna, akkor nincs más hátra, mint irány innen jó messzire, a Föld másik végére? Kanada, Ausztrália, Új-Zéland, vagy valami más?



2017. jan. 3. 05:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
71%
Ahogy mondod. Én is kint élek külföldön már egy ideje és összehasonlíthatatlan a kettő. Szerencsére a prolik otthon maradnak.
2017. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Egyelőre nem, de érdemes külföldi (pl holland, vagy svájci) bankban/biztosítónál takarékoskodni, ha beüt a krach, még külföldön is legyen mihez nyúlni.
2017. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 llorTllorT ***** válasza:
12%
igen de vigyázni kell melyik országban mész,nem mindegy.túlnépesedés van ,sehol nem akarják a munkásember jólétét.
2017. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

"Muszáj elmenni Magyarországról, ha élhető életet akarok?"


Nem


(az a mit akarnak a prolik felsorolás meg különösen vicces)

2017. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Igaz, magam ellen beszélek, de látok kis ambíciót fiatalba, annak az ajánlom, meneküljön innen.
2017. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem muszáj. Ne a fidesztől, és ne az akárhányadik politikai párttól vagy kormánytól várd el, hogy bármit megteremtsen neked. Néhány dolog van, amit muszáj: Tanulni muszáj, utána meg dolgozni muszáj, aztán ha nem vagy lúzer, meg tudod teremteni magadnak az élhető életet. Én annak idején tanultam, több szakmát, utána vállalkozó lettem, ma cégem van, dolgozom, illetve dolgoztatok, saját országomban, saját nyelvi környezetemben, befizetem az éppen aktuális adóterheket, a megmaradó haszon viszont az enyém, és szarom le kormányostól együtt mindazt, amit a fenti kérdésben leírtál. Ja, és ugyanezt csináltam az előző kormányoknál is, siránkozás, és köpködés helyett. Egyszer próbáld ki te is. :-)
2017. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azé' a mocsok fidesz is hozzá segitett ahoz hogy ennyi szegény legyen...
2017. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem muszáj, itt is megvannak a lehetőségek, mint minden fejlett országban. Tény, hogy szűkösebb a választék, és nehezebb érvényesülni, mint mondjuk Németországban, de ha értesz a szakmádhoz, ki tudsz állni magadért, akkor itt sem kell nélkülöznöd, az pedig, hogy mennyi és milyen minőségű prolival veszed körbe magadat, csak a te szociális igényeiden múlik. Persze mérlegelni lehet, ha én frissen végzett, egyedülálló diplomás fiatal lennék, szinte biztosan kifelé nézelődnék, mert jó eséllyel könnyebben elérném a céljaimat, és érdekes lenne megismerni egy másik kultúrát. De nem érezném azt, hogy nincs más választásom.
2017. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Lehetoseg van itt is, bar valoban kevesebb, mint irtak.

Nekem sokkal inkabb a kiszamithatatlansag es a folyamatos gyulolkodes az, amibol kezd elegem lenni.

Jelenleg csak az tart itt, hogy "lusta" vagyok indulni es meg nem lett elegem mindenbol teljesen.

2017. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Jogod van elhúzni a többi semmirekellő után, legalább akik maradnak képesek lesznek jóléti államot teremteni.
2017. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!