Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor után most Kunhalmi...

Vona Gábor után most Kunhalmi Ágnes ellen is elkezdődött a karaktergyilkosság?

Figyelt kérdés

Ilyen 5 perces blokk van róla a független híradóban, a hírblokk zárómondata is a teljes objektivitásról tanúskodik :D

[link]


2017. jan. 3. 21:12
1 2
 11/16 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Szó sincs karaktergyilkosságról, inkább magát "nyírja ki", ha így folytatja.
2017. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, ha így is van, Vona az akit nem fogok sajnálni.

Ő még sosem követett el ilyet? Nem volt résztvevő ilyenben?

Akkor nézzük:

Gyurcsány Ferenc, Kuncze Gábor, Bajnai Gordon, pl ellenük senki nem követett el ilyet soha mi...? Tudjuk... És vona nem vett részt benne..

2017. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Akik itt okoskodnak hogy be van szívva meg be van lőve az életben nem láttak még ilyet, be is foghatnák a szájukat.. Egyértelműen nem volt beállva, csak kicsit bekattant, kimerült, leeresztett. Szerintem vicces volt, ő is röhögött, nem tudom mit kell pörögni ezen.. Nem történ katasztrófa.
2017. jan. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ő maga állt ki a kamerák elé vihorászva. Az ellenfeleknek max. jól jött a dolog, de hogy szándékos lenne... Tán nevetőport csempésztek az italába, majd vezetőszáron vitték sajtótájékoztatót tartani?
2017. jan. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Akik itt okoskodnak hogy be van szívva meg be van lőve az életben nem láttak még ilyet,"


Képzeld, láttam már ilyet.:-) Jellegzetes viselkedés bemariskázott állapotban.

2017. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem tölteném azzal az időmet, hogy kinél és volt-e karaktergyilkosság, vagy valami más.


Sokkal fontosabb lenne, hogy eltűnjenek az alkalmatlan politikus önjelöltek, továbbá, ha valaki botlik, azt felsegítsük, és ne még bele is rúgjunk. Nem tűnt fel, hogy az összes véleményalkotásból öntudatlanul is süt a lenézés és gyűlölet? Pont ez a cél, mondhatjuk, hogy eredményesen valósítják meg.

Beszéljünk inkább arról, ki alkalmas cselekvésre, vagy még inkább, hogy mi a szükséges cselekvés.

2017. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!