Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Facebook a liberális ideológ...

A Facebook a liberális ideológia fő terjesztő fórumává vált?

Figyelt kérdés

Ráadásul külföldi (Zuckerberg) irányítás alatt van. Így aztán igyekeznek a magyarokat is befolyásuk alá vonni.

Nem volna jobb egy nemzeti internet bevezetése nemzeti közösségi oldalakkal, magyar irányítás alatt?


2017. jan. 7. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Hűha, micsoda briliáns ellenérveket hoztatok fel ellenem, egyszerűen nem tudok vitázni az álláspontotokkal.

Ja nem, csak lepontoztatok érvelés nélkül....

Most meg kéne lepődnöm?

2017. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

# 7

De ha lenne "dögöljön meg az összes magyar" oldal, te lennél az első aki jelentené hogy letöröljék.


A normális hangvételű jobboldali oldalakat nem törlik le. Lehet hogy itt veled van a baj.

2017. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12#

Az anyám vagy, hogy ennyire tudod mit akarok csinálni?

Amúgy meg nem jelenteném, mert egyrészt régóta nincs facebookom és amíg volt addig se jelentettem egyetlen oldalt se, másrészt (és most jön az, hogy hazugnak neveztek) én úgy vagyok a dologgal, hogy mindenki közölhesse a véleményét, legyen az akármennyire ostoba is (kb. mint a tiétek), mindennemű retorzió nélkül. Az más kérdés, hogy senki véleménye nem áll kritika felett és jogom van reagálni ezekre. Láttam én anno olyan szlovák oldalt, ahol olyanokat írtak, hogy le kéne minket dózerolni a Balkánig, én pedig erre megírtam a saját véleményem, de nem jelentettem őket és nem akartak megszüntetni az oldalukat. Engem nem zavar az Antifa elmebeteg oldala se, de ha már egyesek kereszteshadjáratot hirdettek a szélsőségesek ellen, akkor miért csak a politikai spektrum egyik oldalán söprögetnek, míg a másikra szinte rá se néznek.

Esetleg értelmes érveket is fel fog sorolni valaki, vagy továbbra is csak lepontozni meg személyeskedni fogtok?

(Költői kérdés volt, tudom, hogy képtelenek vagytok vitázni ti nyomorult véglények)

2017. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindenki azt találja meg FB-n, amit keres.


Én oktatási fórumokat, kézműves csoportokat, kirándulós csoportokat, terep bringás csoportokat kerestem.


Teljesen emberi módon van szó szigorúan szakmai dolgokról. Fantasztikus emberek és személyiségekkel találkoztam ezeken keresztül és kicsit sem érzem azt, amit előttem hozzászólók és a kérdező írt.

2017. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan ritkán fordulok meg a Facebookon, de ez a "nemzeti internet", kicsit röhejesnek tűnik.
2017. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, volt már magyar közösségi oldal(iwiw), sokáig jól is "teljesített", de aztán befuccsolt.
2017. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Abban a pillanatban amikor a Cukember engedett a tőkeinjekciónak a Facebook a nyugati tőkések (felső 1%, Bilderberg, háttérhatalom, hívd ahogy akarod) befolyása alá került. Végül végérvényesen bekebelezték amikor a Cukember (mivel kényszerítették rá - nézz utána) tőzsdére vitte a Facebookot.


És mivel a nyugati tőkéseknek a mostani világrend erőszakos fenntartása az elsődleges cél, hiszen tulajdonképpen ez létezésük alapja, a kapitlaista, liberális eszme terjesztése az elsődleges, továbbá az agymosó média átültetése egy új high-tech, még jobbna kontrollálható közegre.

2017. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vazul1972 ***** válasza:
53%
Magyar, nemzeti Fészbúkot! Magyar, nemzeti Fészbúkot!
2017. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!