Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Átszakadhat a gát" a jobbikos...

"Átszakadhat a gát" a jobbikos és baloldali szavazók között?

Figyelt kérdés

Mint ismeretes, Vona Gábor taktikája a 2018-as választásokra, hogy megnyerje a 2014-ben még baloldalra (MSZP, DK, stb.) szavazók tömegét, ezzel egységesítve az ellenzéki tábort.

Szerintetek sikerülhet ez a terve? A baloldali keménymag (mert gondolom csak ők szavazhattak 2014-ben rájuk) képes lenne egy országos választáson is a Jobbikra szavazni Orbán leváltása érdekében?


2017. jan. 8. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Egy baloldali soha nem fog Vonára szavazni. De amiket tol mostanában úgy a jobboldali szavazóit is folyamatosan veszti elfelé. Egyedül az a maréknyi hivő fog maradni de velük az 1% sem lesz meg. Persze ha Vona marad a helyén de nagyon erősek azok a pletykák hogy nemsokára ki lesz rakva a pártból.
2017. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Egy baloldali soha nem fog Vonára szavazni"

Egyes választások (pl. ózdi önkormányzati, tapolcai időközi országgyűlési) pedig azt mutatják, hogy simán átszavaznak a Jobbikra, a Fidesz bukásának érdekében.

2017. jan. 8. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha a Jobbik összeáll a baloldallal, akkor bebizonyítja, hogy ugyanolyan elvtelen, felesleges párt.
2017. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyi szinten előfordulhat mert pl tudnak a helyiek ezt azt pl a fidedzes jelöltről de országos szinten nem lehet ezt megvalósítani
2017. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%
Én jobbik-szavazóként inkább a Fideszre szavaznék, mint a baloldallal összeállt Jobbikra. Azt meg már tudjuk, hogy egy baloldali a lelkét is eladja az ördögnek, hogy leváltsa Ovit.
2017. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szimeon ***** válasza:
83%
Én MSZP-s szavazóként bárkire szavazok, akire azt mondja a párt, hogy szavazni kell rá. Ha azt mondják, hogy Vonára kell, akkor rá fogok szavazni.
2017. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kétlem, hogy egy baloldali ember(már ha valóban az), a Jobbikra szavazna.
2017. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ezzel a felfogással, te lehet, hogy MSZP- szavazó vagy, de nem baloldali. Hiszen ezek szerint, neked tökmindegy, hogy balos, jobbos, liberális, vagy nacionalista akire szavazol. A lényeg, hogy a párt szerint, rá kell szavazni.
2017. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Mondjuk, jobban belegondolva, inkább troll lehetsz.
2017. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
át mert én baloldali vagyok de így hogy mérséklődött a Jobbik semmi bajom ha összefognak és még tovább mérséklődik a Jobbik.
2017. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!