Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy velünk van Vlagyimir...

Most hogy velünk van Vlagyimir Putyin és Donald Trump, Erdély majd visszakerül hozzánk? Mivel Orbán Viktort nagyon szeretik.

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Még ha Putyin és Trump együttes erővel próbálnák ránk tukmálni Erdélyt, és Románia is beletörődne, a mi "nemzeti" kormányunk akkor is visszautasítaná.
2017. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Pontosítsd már történelmileg, hogy Erdély mikor volt a "miénk" !!!!!!!
2017. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
#12 896-tól 1920-ig, leszámítva a török hódoltság időszakát, mert akkor független állam volt. Majd felső tagozatban tanulni fogjátok ti is töriből.
2017. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát, nekem vannak kételyeim. Annyira szeretnék Orbán Viktort, hogy majd Erdéllyel "kedveskednek" neki?
2017. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, hiszen Orbán Úr a Kiválasztott, ő a Dovahkiin és ezt ők is jól tudják. Ő hoz egyensúlyt az Erőbe és még Alduint is legyőzi.
2017. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok jós, de hogy 2020-ban vagy addig (Trianon 100. évfordulójáig) Erdély kapcsán valaminek történnie kell, szinte biztos.

Akkor még Putyin és Trump is hatalmon lesz, tehát lesz támogatottsága a kezdeményezésnek - ha széleskörű -, miszerint Magyarországnak ismét szorosabbnak kell fűznie viszonyait Erdélyhez.


A visszacsatolást személy szerint nem tartom valószínűnek. A mai világban azt tudnám elképzelni, hogy Románia Schengen-tag lesz.

2017. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szorosabbra* (elírtam)
2017. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!