Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Orbán Viktorról?

Mi a véleményed Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés
Szerinted van még helye a magyar közéletben,azok után,hogy mennyi pénzt elmutyizott a Fidesz-szel együtt?

2017. jan. 17. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem erkölcsileg nulla, nincsenek elvei, hataloméhes, pénzéhes, diktatórikus személyiség, aki egy többszörösen hátrányos helyzetű családból jött. Szerintem tönkreteszi, szétlopja, kirabolja az országot, ez jobban érdekli, mint az ország sorsa, bármelyik hazaárulóval, idegenszívűvel, magyarellenessel együttműködik, nemrég pl. 1 milliárdot adott a kormánya egy magyarellenes írónak (bár ez a fideszeseknek nem tűnik föl, ahogy semmi sem). Erkölcsileg nincs helye a politikában, ahogy szinte senkinek sem a politikusok közül.
2017. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nagy hiba volt a közpénzek közelébe engedni.


Fideszre szavazók látjátok már hogy kit szabadítottatok rá az országra?

2017. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
Mi nagyon jól jártunk az egykulcsos adóval, a többi intézkedése ellenére is jól élünk nincs vele komoly bajom.
2017. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

Orbán egy igazi élharcos, mindenben jó: besúgó(pl Simicskáról), egyetemi kisz titkár, liberális, demokrata, privatizáció szorgalmazója, mostanában keresztény, autokrata stb stb

86-ban volt a polgári esküvője 96-ban pedig a templomi :)


A magyar gazdaságot életben tartják a hazautalt milliárdok és az uniós támogatások. Előbbi ~1000 milliárd forint, utóbbi ~1500.

2017. jan. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
akasztófa!!
2017. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!