Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit kaphatott Vona ezért...

Mennyit kaphatott Vona ezért az egész balhéért, hogy bedöntse a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Én 1 milliárdra tippelek. de lehet több is.
2017. jan. 18. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
Meleg popsikat.
2017. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

" A kérdező kommentje:


te jó Isten...tényleg idióták országa ez. Ti vakok vagytok."



De szerencsére itt vagy te a világ esze és leosztod nekünk az észt.

2017. jan. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet vak vagyok de én nem láttam pénzt a zsebében. De legyen igazad barátom! :D
2017. jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy miniszterelnöki pozíciót fog kapni a szociktól. Aztán hamar eltakarítják az útból, ha már útban lesz, és kiszolgálta az érdekeiket!
2017. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nem látom "bedöntve" a Jobbikot (nem vagyok Jobbikos) de azért inkább pár hőbörgő Jobbikost látok akiknek az volt a baja mikor Vonát nem hívták meg az ATV-be, most meg az a bajuk hogy az ATV-be meghívják. Most már a Jobbik minden szinten jelen van a médiában, minden szinten ütőképesebb programja van mint volt régebben mikor az utcán vonulgattak.
2017. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én meg azt látom, sőt nem csak én, felmérésekből hozták ki, hogy csökken a népszerűsége folyamatosan a Jobbiknak.Nem véletlen. Igen, én is jobbikos voltam, régen, elég régen...kb 6 éve annak már. Azóta nem ez az első irányváltása, ez már a sokadik.
2017. jan. 19. 13:06
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha nem akar az idok vegezeteig egy kis radikalis partocska zsidozo-ciganyozo elnoke lenni, es allandoan 10-20% kozott jojózni, akkor valamerre lepni kell.


Logikusan kozepre, mert ott van a legtobb szavazo. Ha ehhez le kell rugni magarol a lökötteket, akkor megteszi.


Vona is csak egy politikus, hatalomra akar jutni. Fekete ruhaban vonulgatva az meg nem megy.

2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem döntötte be. Azt belátta, hogy radikális, szélsőséges pártként, elérték a maximumot. "Ezen a vonalon" nem tudnak tovább nőni. Most mással próbálkozik, végülis Orbán is hasonló utat járt be, csak ő liberálisból lett konzervatív, nemzeti- keresztény ("csuhások, imához!"), majd "illiberális".
2017. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, ez is egy felfogás. Csak a nemzeti radikalizmus nem hasonlítható a liberalizmushoz ebből a szempontból, ugyanis az előbbibe alapból belefér az egyén ide-oda vándorlása, szabadsága, míg a másik egyszerűen radikális, tehát nem fér bele. Szóval aki eddig jobbikos, azaz nemzeti radikalista, ne adj Isten szélsőjobbos nézetű vagy lokálpatrióta típusú, szegény és csóró ember Jobbikos volt, az MIND elpártol ettől a párttól 2018-ig, ebben tuti biztos vagyok. Bal oldali szavazó meg őszintén...ki fogja azt mondani, hogy jaj de jó ez a jobbik, már nem is akarok mszp-s, dk-s lenni, hiszen itt van nekem ez az új Vona Gábor? Ez egy kabaré. Na, erre értem a bedöntést, köszi.
2017. jan. 20. 04:53
 20/22 anonim ***** válasza:
Az mar teny, hogy a baloldalrol sokan atszavaztak a Jobbikra helyhatosagi valasztasokon, nincs ezen mit csodalkozni.
2017. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!