Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a 2024-es budapesti...

Támogatod a 2024-es budapesti olimpiát?

Figyelt kérdés

Most hogy népszavazás készül, mellette vagy ellene vagy? Ha lehet, próbáljátok meg úgy elképzelni, mintha teljesen civil kezdeményezés lenne az egész politikától függetenül.


- Anyagilag valóban annyira megterhelő lenne, hogy ne bírnánk ki?

+ Megér annyi kiadást, hogy elmondhassuk, egyszer volt Magyarországon egy Olimpia?


2017. jan. 19. 10:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"GDP tekintetében Görögországgal egy szinten vagyunk: "

Venezuela meg GDP tekintetében előbre van M.o.-nál, miközben egy gazdasági katasztrófa kellős közepén van, tehát önmagában a GDP nem jelent túl sokat.

2017. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Azért mégsem kéne elbagatellizálni a GDP jelentőségét.
2017. jan. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"tehát önmagában a GDP nem jelent túl sokat."


A jobboldal mégis előszeretettel hivatkozik rá, amikor saját a mellüket kell döngetni...de szóval akkor nem jelent túl sokat, értem.

2017. jan. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Én csak abban az esetben támogatnám, ha 100%-ban azok vagyonából lenne finanszírozva, akik ezt igazán akarják. Akkor is erős fenntartással.


A korábbi előny-hátrány felsorolásból kimaradt a környezetterhelés, szmog Márpedig Büdipest nem a tiszta levegőjéről híres.

2017. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
#34, akkor remélem majd a bevételből sem kérsz.
2017. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Shai-Hulud ***** válasza:

@08:56


Természetesen. Megegyezhetünk: Visszafizetik nekem az én adómból az olimpiára fizetendő összeget, és cserébe nem kérek a veszteségből sem. :-D


Mert hogy tudd: Az eddig rendezett összes olimpia (egy kivételével) mind veszteséges volt, nem is kicsit.

Ez egy szép, felemelő, ámde igen költséges dolog, ami soha nem térül meg. Ha egy ország gazdag, az is meggondolja, de ahogy a magyar gazdaság jelenleg áll, számunkra egyszerűen öngyilkosság lenne.

2017. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Lesz bevétel, abban biztos vagyok. Csak az a gond, hogy a kiadás messze felülmúlja a bevételt, így hatalmas lesz a veszteség. A veszteségből és a kockázatból nem kérek. Így korrekt. De az lesz nálunk, hogy a bevétel nem ahhoz jut, aki fizeti, ill. elszenvedi a hátrányokat, hanem a mutyisokhoz, az adóbevétel szintén nem Budapestet fogja gazdagítani, ebben is biztos vagyok.


Ezért felemelem a fenekem, és én is gyűjteni fogom az aláírásokat, hogy dönthessen a nép: vállalja-e a kockázatot, vagy sem. Remélem, a támogatók is aláírják, hogy ők is véleményt formálhassanak.


Most még csak ezekről a helyekről tudok, de biztos lesz még több is.

[link]

2017. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
*És mivel a veszteségből és a kockázatból nem kérek, úgy tisztességes, hogy a bevételre se tartok igényt. Sajnos Mészáros Lőrinc, aki tuti sokat fog kaszálni mindenféle kockázat nélkül, nem így gondolkozik. Ő nem kockáztat, és nem azért, mert olyan zseni üzletember lenne, hanem tudjuk, miért.
2017. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!