Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell Mongóliát támogatni...

Miért kell Mongóliát támogatnia a magyar kormánynak 25millió Dollár összértékben?

Figyelt kérdés

Itthon, Magyarországon nincs kit támogatni?


[link]


[link]



2017. jan. 21. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert Mongólia szegény.
2017. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

"Itthon, Magyarországon nincs kit támogatni?"


Itthon már minden rendben van. Innen már csak egy olimpia hiányzik.

Kérdezz csak meg egy fideszest.

2017. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Őseink földjére megy a zsozsó!

Mivel a KSH nem gyűjt adatokat és nem készít kimutatást a magyarországi mélyszegénységről, az nincs is.

Ha nincs szegény, nincs kit támogatni!

Az viszont nem helyes, hogy ezt a pénzt azoktól veszik el, akik minden héten meccset nézni járnának, de nincs településükön - még tervezési szinten sem! - stadion!

2017. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Muráti Emőke ***** válasza:
64%

Azt kellene már végre valakinek megkérdenie orbántól, hogy tudja-e hogy minek kéne egy kormányfő feladatának lennie?

Most gondoljuk el hogy a következő meg mondjuk megszállotja lenne a golfnak. Mi közünk a horvátok focistadionjához, meg a szerb csapat focistadionjához.

Itthon is lenne untig helye annak a pénznek, bár tudom Magyarország GAZDAG és majd mi megoldjuk mindenki problémáját mert olyan óberokosok is vagyunk természetesen. Az biztos hogy az ő jólétét meg a bandájáét már megoldottátok.

Neki már mindene megvan. csak nehogy legyen majd vagyonelkobzás a végén én azért aggódnánk a helyében.

A kérdésre: Miért kéne itt támogatni.

Direkt jó hogy hogy késő középkori szinten vagyunk.

Majd meg lesz magyarázva, hogy soroszsidófletóvona.

Ez miért jó? Nem értem

2017. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Mert Mongólia szegény."


Igen?

Akkor miért nem Oroszország támogatja?

2017. jan. 21. 16:22
 6/9 Donald J. Trump ***** válasza:
26%

Mongóliával évek óta jó külkereskedelmi kapcsolatban állunk, amiből sok zsozsó jön nekünk is, nem értem ez miért baj - csak garantálták, hogy az eddigi befektetések hozamai is stabilan vissza tudjanak áramolni.

Egyébként nem támogatjuk, hanem segélyhitelt nyújtunk - a kettő nem ugyanaz.

2017. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 17:26


Igen? :D

Számold csak ki!!!

289x25.000.000.000=?

Hány ezermilliárd Forint ez? :D

És te ezt akarod a mongoloknak adományozni???

Itthon nincs kit támogassunk, szernted?

Miért csak a keleti országokra kell költeni a milliárdokat, "Mr. Trump"?

2017. jan. 21. 18:07
 8/9 Donald J. Trump ***** válasza:

#7: Na most vagy nem érted a hitel fogalmát, vagy direkt játszod a hülyét. Nekünk pont azért éri meg "támogatni" Mongolóiát, amiért az EU-nak is megéri támogatni Magyarországot. Ők vajon miért költenek keleti országokra, mikor otthon is van épp elég problémájuk?

A 25 M $ egyébként nagyjából 7 milliárd forint, 1 éve másfélszer ekkora értékű beruházást írtunk alá velük: [link]

Persze mindent el lehetne költeni itthon...csak minek? Hahó - globális gazdaság van: aki kimarad, lemarad. Mi nem tudunk már Japán, Dél-Afrika vagy az USA fő kereskedelmi partnerévé válni - maradnak az ilyen kis országok. Eldönthetjük, hogy elhozzuk az ott felkínálkozó befektetési lehetőségeket vagy még ezzel sem élünk, s ülünk forintjainkon, várva, hogy elértéktelenedjen a csudába.

2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most kivételesen egyetértek veled :D

Én írtam el, 25milliót akartam írni, erre milliárdot írtam!

2017. jan. 21. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!