Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? (az olimpiáról van benne szó, és az aláírásgyűjtésről)

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 22. 13:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi olyan meglepő ebben? Én azon sem csodálkoznék, ha rendeznénk egy külön, magyar olimpiát, ha a "rendeset" nem nyernénk el.
2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha egy kisfiú kihűl az ágyában, az csak és kizárólag a szülők felelőssége. Nem az állam dolga, hogy befűtse a kályhát, és nem az állam hibája, ha valaki nem hajlandó dolgozni, hogy el tudja tartani a gyerekét. Az sem az állam hibája, ha valaki annak ellenére vállal gyereket, hogy nem tudja eltartani. Hagyjuk már ezt a szánalmas demagógiát.
2017. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én azt szólom, hogy a japánok, 3,5 milliárd dollárt szántak, a 2020-as Tokiói Olimpiára, ehhez képest, már 20 milliárd körül járnak az Ns.hu szerint. És még csak 2017 van... Innentől kezdve, engem nehezen győz meg bárki is, hogy jó ötlet olimpiát rendezni Budapesten.
2017. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!