Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kereskedelmi adók miért...

A kereskedelmi adók miért csak a rossz híreket tudják közölni? Eddig sajnos 2500at lakolttak ki:SS Rádióba hallottam, hogy ebből 1000 ember visszatérhetett a lakásába.

Figyelt kérdés
Továbbá a 6 folyóból már 2-3 apad. Ezt, és azt hogy ezer család visszamehetett a lakásába a kedves kereskedelmi adók miért nem tudják közölni? Csak a rossz híreket?
2010. máj. 19. 12:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ennyire jó nekik a "félelemkeltés"?komolyan mondom én már ezeket nem is nézem...
2010. máj. 19. 12:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintük csak a rossz híreknek van hírértéke. Bizonyos szempontból igazuk van, mert sokan ugranak a rossz hírekre. Azon kívül el is túlozzák a dolgokat. Nem hiszem, hogy célzottan a félelemkeltés, inkább csak a nézettségnövelés a céljuk, elvégre bőven vannak dolgok, amikkel lehetne ijesztgetni az embereket, az mégsem kerül adásba.
2010. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a média lényege ez. ez hoz hallgatottságot. a káosz, a rendetlenség. ha valami jó arról csak lábjegyzetben.
2010. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én már az egész eső témát unom. ez megy minden híradóban, az egész híradónak legalább a 2/3-a erre megy el.

Mindennap ugyanazt elmondják, baromira unom.


Mielött megvádolnátok, nekünk is elázott a pince, és elöntötte a víz az udvarunkat.

2010. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"én már az egész eső témát unom. ez megy minden híradóban, az egész híradónak legalább a 2/3-a erre megy el. "


Sajnálom komolyan:S De nyugi minden rendben lesz a biztosítónak úgy is kell fizetnie,Ebből ha jól tudom pár éve volt is gondjuk,hogy az árvíznél akkor sem akartak fizetni.Most muszáj lesz nekik... Amit meg másoltam az igézetet,amit írtál.hát Igen csak szánalmas:)Vasárnap este óta ugyan azt mondják.Már én is unom.

2010. máj. 19. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaja, már engem is fáraszt ez az egész áradástéma.
2010. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem azért mondom,mert nem sajnálom akik ott vannak,így jártak.SŐT....nem lennék a helyükbe.De a kedves csatornáknak a több napos hírek helyett talán segíteni kéne anyagilag...Talán rosszul gondolom?
2010. máj. 19. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Végülis egy csatornának is pénzre van szüksége, tehát azoknak az érdekeit képviseli, akik pénzzel rendelkeznek, és biztosítják a működésüket.


Úgy néz ki, hogy nekik ez az érdekük...

2010. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pénzre?:D mennyi pénzük van abból mikor 1 órában van vagy 20 perc reklám?:D van pénzük bőven hidd el...:)
2010. máj. 19. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Jellemző hogy szinte csak a rosszról mesélnek.

Lehetne több szó sikeres magyar kutatókról, és régészeti feltárásokról, ami talán segítene a nemzettudat erősítésében.

2010. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!