Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az emberek miért segítik...

Ezek az emberek miért segítik a bevándorlást?

Figyelt kérdés

[link]


Én sohasem voltam a jelenlegi magyar kormánypárt nagy rajongója, de ha ilyenek ellen törvényt hoznának, azt csak támogatnám tudnám.


Hogy merészelnek egyesek egyáltalán ilyesmit csinálni?A bevándorlás csak és kizárólag az államra tartozik, mi jogon befolyásolják olyanok, akiknek semmi köze nincs hozzá?



Itt Győrben is volt probléma.Én régen nagyon támogattam a Fideszt, azóta ábrándultam ki, amikor nagy tiltakozások ellenére is Vámosszabadira bevándorlástábort csináltatott.Pedig, komolya demonstrációk voltak ellene Győrben.


2018. febr. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ne felejtsük el, hogy a liberók gyűlölik a nemzetállamokat, és ezek felszámolása nekik olyan, mint a kommunistáknak a kommunizmus, vagyis a végső cél.
2018. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

"Hogy merészelnek egyesek egyáltalán ilyesmit csinálni?A bevándorlás csak és kizárólag az államra tartozik, mi jogon befolyásolják olyanok, akiknek semmi köze nincs hozzá?"


"Itt Győrben is volt probléma.Én régen nagyon támogattam a Fideszt, azóta ábrándultam ki, amikor nagy tiltakozások ellenére is Vámosszabadira bevándorlástábort csináltatott.Pedig, komolya demonstrációk voltak ellene Győrben."


Azért nem semmi csávó lehetsz , ezt meg kell hagyni. "Bevándorlástábor" - na ne röhögtess. Szóval másnak nem lehet, őket tűzzel-vassal irtani kell, de a kormánynak természetesen lehet, akár a tiltakozások ellenére is, az embereket figyelmen kívül hagyva...


Ehhez már kell egy színvonal, na...

2018. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

"Én sohasem voltam a jelenlegi magyar kormánypárt nagy rajongója"


Jaj, hagyjuk már a süket dumát. Nem vagy a rajongója, de azért tövig beszopod és hirdeted a hazug propagandájukat, mi? Legalább lenne gerinced bevallani.

2018. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kisalföld, Magyar Idők... Szép...


Ezek mind a fidesz propaganda oldalai, amik kamu híreket gyártanak. Az orosz testvérektől tanulnak. ( [link] )


A kérdés hazugság.


És nem bevándorlástábor, hanem menekült, amit a fidesz hozott létre 2013-ban.

2018. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3 Jaj, hagyjuk már a süket dumát. Nem vagy a rajongója, de azért tövig beszopod és hirdeted a hazug propagandájukat, mi? Legalább lenne gerinced bevallani."


Hát akkor valóban igaz az Orbán duma, ugyanis a soros-féle civíl szervezetek segítik a migránsokat, abban hogy itt maradjanak. Aki nem akar idejönni, arra is ráerőszakolják a szótárral, hogy gyere csak ide koma. Ott van a fényképen, beszoptad :Lul.

2018. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!