Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szoltok hozzá hogy,...

Mit szoltok hozzá hogy, vissza akarják állitani a gyermektelenségi adó-t?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Ha igaz, akkor csak megerősít abban a hitemben, hogy kell szeretnem egy másik állampolgárságot.
2010. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%
LINK??? VAGY VALAMI? HONNAN VESZED EZT?
2010. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Most olvastam egyik újságban! Elsövel egyet értek!
2010. júl. 8. 13:32
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

ez az ország egyre idiótább lesz komolyan


na én meg pont azlért nem akarok ide gyreeket mert nem akarok neki rosszta h ebbe a szarba beleszülessen, úgyhogy egy vicc, de ha meg a gyest kell szidni, akkor az se jó, ha szülnek ... lényeg h mindenért mindenki fizessen vmilyen jogcímen


és ha meleg valaki, akkor tőle is levárják h legyen gyereke vagy az felmentő ok lesz ? :) de most komolyan ....

2010. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
:-) Na látod ez fogós kérdés!
2010. júl. 8. 13:39
 6/32 anonim ***** válasza:
79%

62

Vagy ha meddő/impotens? Eseltleg simán lehetetlen a helyzetében gyereket vállalni, mert súlyos beteg, vagy még a melegvíz is luxus neki? Ez szerintem alkotmányellenes, mert pl a jelenlegi szabályozás szerint _legálisan_ nem lehet egy meleg párnak még örökbefogadással sem gyerek - más kérdés persze, hogy sok a névházasság - szóval nem tudom, igaz e.

2010. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

meleg pár tényleg nem fogadhat örökbe gyereket ? etr nem is tudtam, na de hogy még alkotmányos is legyen, hiszen hát diszkriminációról van szó ..


bár igaz, névházassággal kijátszható a dolog nekik is

2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

62

Pontosabban, örökbe fogadhatnak de csak olyan gyereket, aki másnak nem kell ( a törvény a heterokat részesíti előnyben) és jogilag csak az egyikük lehet a gyerek szülője. Szóval ez nem olyan, mint a rendes örökbefogadás.

2010. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Én is csak annyit tudok hogy ,24-éves kór felett kellene fizetni valami 10%-ot. Azzal indokolják hogy fogy a magyar lakosság és igy ösztönöznék az embereket gyerekvállalásra.

A befolyt pénzböl meg segitenék a családosokat ÁLLITOLAG!

Na de nekem ez akkor se jó meg szerintem sok más embernek se.Régen is volt ilyen adó az 50-es években meg is bukott!

2010. júl. 8. 13:46
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
nagyon durva ez az elképzelés, remélem csak valami kacsa
2010. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!