Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi alapján szavaztál 2010...

Mi alapján szavaztál 2010 tavaszán?

Figyelt kérdés
Kire szavaztál és miért? Mérlegeltél a szavazás előtt? Mik voltak a szempontjaid?
2011. máj. 4. 18:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

A Fideszre szavaztam, mert az egyetlen erő volt, amely garantáltan képesnek tűnt leváltani az MSZP-SZDSZ kormányt.

A Jobbikot túl kiforratlannak, az LMP-t az SZDSZ klónjának tartottam.

A legfontosabb mégis az volt, hogy "nem szabad" kiszavazni, mert a megosztottság veszélyeztetheti a kormányváltást, ami az elsődleges cél.


Az is igaz, hogy ha a Fidesz nem váltja be a hozzá fűzött reményeknek legalább egy részét, akkor ezután a Jobbikra fogok szavazni, hiába vannak ennek bizonyos "kockázatai".

2011. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%

"a megosztottság veszélyeztetheti a kormányváltást, ami az elsődleges cél."


Értem, szóval az voltacél, hogy az egyik tolvaj bandát gyorsan cseréljük le egy másikra BÁRMI ÁRON?


Nos ez tökéletesen SIKERÜLT, köszönjük az összes szemellenzős Fidesz-szavazónak!

2011. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Héh hé egymást ne bántsuk, nekünk kell összetartani, ha már a pártoknak nem megy. Majd én is regálok, csak legyen több komment.
2011. máj. 4. 19:10
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Mikor megláttam a statisztikai számokat akkor az mszp-re szavaztam,nem meggyőződésből,csak azért,hogy ne legyen meg a kétharmaduk.Mert azt csinálnak,amit akarnak.

Tartunk az egypárt rendszer felé,a diktatúra pedig itt van.Francba,hogy mindig igazam van.

2011. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a kérdésre válaszolj, ne az előző válaszra.
2011. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Sok választásom nem volt...

Az MSZP-re baromira nem akartam, a Fideszre sem... A 2/3-ot is jobb lett volna elkerülni - és az már látszott, hogy nagyon ahhoz közelítenek.

Szóval emiatt (tényleg csak jobb híján) az MDF-re szavaztam. Na nem mintha ők nagyon tetszettek volna...


Kár, hogy a Kétfarkú Kutyára nem lehetett szavazni! Esküszöm, hogy azok voltak a legnormálisabbak (de legalábbis a legkevesebbet hazudoztak össze-vissza) :-D


Pedro

2011. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

En nem szavaztam. Okok:


Szocik --> megérdemelték a bukást!

SZDSZ --> Öket hagyjuk! Jobb nem godolni rájuk!

Fidesz --> Ez a párt Orbán gyerekkori magatartászavaráról szól nem az országról

LMP --> Zagyvaság az egész. Hurrá hurrá biciglizünk szintü amatörizmus!

Jobbik --> Borzalom amit képviselnek. A balkánra beférnek. Láthatólag Magyarországra is.

2011. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

A Kétfarkú Kutya Párt munkásságát én is figyelemmel kísértem, szerintem nagyon jó programjuk volt. Semmivel sem hazudtak többet, mint a többi párt.

A kisebb pártokra azért nem szavaztam, mert arra gondoltam, hátha "elvész" a szavazat.

Arra gondoltam, rossz gazdasági helyzetben egy erős felhatalmazással, tömeges támogatással bíró kormánynak kell alakulni.

Most azt figyelem, hogy a Fidesz mit képes alakítani 2/3 többséggel, és a Jobbik hogyan "bizonyít" a parlamenti munkában, hogyan alakul, "forr ki" a Jobbik.

2011. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
Mszp-re nem szavaztam, mert elég volt belőlük 8 év, pedig baloldali vagyok. Fideszre nem szavaztam, mert semmiképpen nem akartam megtudni mit csinálnának a 2/3-dal. Jobbiknak elolvastam a programját, de gazdaságilag és politikailag megvalósíthatatlan hülyeségnek tartottam. LMP-re szavaztam, hogy megjelenjen egy új politikai irányzat az országgyűlésben, gondoltam nem árthat.
2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Jobbikra szavaztam...

Gondoltam Fidesznek úgyis bőven sok szavazója lesz, nekik nem számít minden szavazat a kormányalakításhoz... Ha pedig valamihez kell a 2/3, akkor tessék a kispártokkal (ez esetben Jobbikkal) egyeztetni, hogy támogassák!!

Mszp-nek sosem voltam a híve, a Medgyessy-Gyurcsány-Bajnai kormány után végképp nem, de Horn-kormány "sem volt semmi"

LMP-ben nem láttam semmit ami engem megfogott volna... mai napig sötét ló számomra...

2011. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!