Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fidesznél mi ez az új...

A fidesznél mi ez az új víruskezelési stratégia?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy semmit nem csinálnak. Semmilyen korlátozás, sem tömeges tesztelés, csak ülnek és várnak miközben napi 500 új fertőzöttet találnak és ennek kb 3-4-szerese lehet a valós új fertőzött. Mire várnak? Nyunyókának nem volt ideje kifosztani a pesti turkálókat?

#FIDESZ #cov-sars2
2020. szept. 5. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2020. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem új stratégia, régi semmittevés. A vezér még nem döntött, úgy tűnik fontosabb dolga akadt. Ultizik vagy kifoszt egy jóravaló dolgos ember vagy mit tudom én. Számít? Nagyon sok esetben az az optimális, ha megfeledkeznek valamiről. Mert amihez hozzányúlnak, ott kő kövön nem marad.
2020. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem vedem a Fideszt.

Viszont belehúztak a tesztelésbe: kollégisták, külföldröl hazatérök. Persze, hogy megugrott.

Ha keveset tesztelnek, kevesebb a pozitiv.

Eddig is volt legalabb ennyi. Csak ne felejtsuk el: a fertözött nem beteget jelent, és a teszt sz@r.

Szóval akármi lehet. Nem kell pánikolni!

2020. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Megvárják a szuperkupadöntőt, aztán bezárnak megint mindent.
2020. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudnak mit csinálni. Kiürült a kassza, most ha még szigorítanak összeomlik a magyar csoda és ezt ők is tudják.
2020. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező te nem ebben a világban élsz?

Mi az hogy semmi korlátozást nem csinálnak?

A határokat lezárták, az iskolákban maszkban kell a diákoknak ülnie, az egyetemeken kérdéses hogy indul-e egyáltalán a félév. A tömegközlekedésen, boltokban még mindig mindenki maszkban mászkál, a munkahelyeken szintén. Az orvosiba csak időpontra mehetsz be és maszkban.

Ha neked ez semmi, akkor igencsak fura elmeállapotban lehetsz.

2020. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Nem zártak le semmit. Tegnap voltam a szabadkai piacon.

2020. szept. 5. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"A határokat lezárták"


Ugyanúgy bejöhet bárki - bizonyos országokból teszt nélkül is szabadon. A határon semmi ellenőrzés nem volt. Ismerősőm Magyarként jött be és csak intettet, hogy mehet tovább. Pedig messziről jött. :D

2020. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az iskolában nem ülnek maszkban. Ahova az én gyerekem jár biztosan nem.
2020. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MBbpg ***** válasza:
100%
Diákként én is tanúsíthatom, teremben alapvetően nem kell maszk (ezért senki nem is húz). Így meg a többi korlátozás alig ér valamit.... Hiszen nem csak a saját osztályunkkal vagyunk egybe, hanem tagozatos órákon másokkal is (akik utána a saját osztálytársaiknak tudják átadni a vírust, akik meg egy másik tagozatos órán egy másik osztálynak, stb...)
2020. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!