Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karácsony Gergely miért jár...

Karácsony Gergely miért jár ilyen sokat szolgálati autóval, ha nagyon erősen bicikli párti illetve autósellenes?

Figyelt kérdés

Állandóan az autósokat próbálja büntetni, szorítja ki egyre több helyről, folyton károsnak titulálja őket.

És nagyon erősen kerékpár párti.


De akkor ő miért használ ilyen sokszor szolgálati autót?

Tudom, hogy főpolgármesterként jár neki, jogos.


De miért viselkedik így vagy akkor miért képvisel amolyan politikát?



2023. ápr. 5. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Az csak a kampány része volt.
2023. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tetszik hogy nem jár biciklivel akkor legközelebb ne szavazz rá ha más nem számít.
2023. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Más a kampány és más a tényleges munka.
2023. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Az hagyján, de ő használhatja az autóbusz sávot is a szolgálati autoval...
2023. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó az egész fővaros ügyeit intezi.
2023. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Arra gondoltál már, hogy előfordulhat olyan munkanap ahol egy nap több helyen is meg kell fordulnia, ami bringával kicsit problémás lenne? :D
2023. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Érdekes én már metrón is futottam vele össze. Tarlóssal soha. Pedig többet volt főpolgármester.


Amúgy meg ha nem érne oda a kötelezettségeire bringával itt hisztiznétek nem dolgozik :D


Idióta fideszes mindenbe beleköt :)

2023. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jó a kérdés. Nem értem a politikusok miért nem tömegközlekednek. Gyorsabb is és szerintem pozitív lenne az emberek szemében. Bár láttam már kormánypárti és ellenzéki politikust is villamoson, metrón, de kellene még több példamutatás. Szerintem amúgy elkényelmesednek és nem akarják látni a valóságot. Tisztelet a kivételnek.
2023. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!