Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, szoktatok Orbán...

Fideszesek, szoktatok Orbán Viktort és a Fideszt támogató érdekes mémeket nézegetni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 01:42
1 2 3 4 5
 21/48 Waff ***** válasza:
24%
16@: kívánom hogy találd meg a lelki békédet és egyszer majd légy te is boldog az életben. Őszintén kívánok neked jobbulást és nyugalmat.
2023. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
0%
20 látom nagyon sérti a szenny lelked, hogy szembesitelek vele, hogy egy semmire kellö féreg vagy. Lehet itt makogni ezeket az álnemzethy álkeresztény bullshiteket, de ez is csak azt mutatja, hogy egy izzadtságszagú szektás vagy. 😅🤡
2023. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
92%

22. Még mindig nem mesélted el, hogy miért vagyok semmirekellő féreg..


Te sértegetsz minket napok óta ok nélkül.. Menj inkább ugrándozni a Pride-ra 3 férfival, az való neked..

2023. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%
18 leírtam kétszer a választásokkal kapcsolatos nézöpontom, erre jó fideszbirkaként leírod mégegyszer ugyan azt. Esetleg tanulj meg olvasni, bár jó bolsevista csöcselékként erre eddig sem volt szükséged. Harcolj csak az lmbtqval meg a spagetti szörnnyel ostoba narancskomcsi. 💩🍊🐑🤡
2023. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
71%
21 nagyon köszönöm, ez igazán kedves
2023. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%
23 neveden nevezlek, ez nem sértés, pusztán a tények. Valamiért a liberális értékrend a magad fajta csöcseléket is ember számba veszi, viszont én nem követem el ezt a hibát. A rákos sejtet sem szeretgetjük ugyebár.
2023. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
92%

26. Jólvan, éltesd a pride-ot tovább, Gyurcsány jól megfizet érte. Aztán kussolsz, és szépen tűröd, hogy kikaptatok megint. És ez így is lesz a következő 4 évben is.


Libsikém.

2023. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%
27 látod szektás bolsi: sem gyurcsányt, sem a prideot nem én hoztam fel, de negyedszer is leirsz valami értelmetlen baromságot. Torz lelked mélyen te is tudod, hogy egy ócska, személyiség nélküli komcsi vagy, akinek az egyetlen öröme, hogy béget. 😅💩🍊🐑🤡🤮
2023. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
92%

26. Liberális értékrend? Olyan létezik? xDDDD


A világ szemetét élteted, mondjuk te is az vagy.. Bibliával gondolom még nem találkoztál.

2023. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

29 van liberális értékrend, valamikor a szektavezéred is vallotta, amikor az fizetett jobban.

A valláskárosultságodat meg ne rajtam kérd számon, ha egy 2000 éves, önmagának is ellent mondó mese könyv szerint kivánod élni az életed, az remek, de mi közöm hozzá? De látod, megint kell valami, ami megmondja hogy élj, mit gondolj, mert biza személyiség nélkül erre nem vagy képes. 🤡🐑💩

2023. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!